Alla kategorier > Övrigt
Hängare
Hängare - 89 Hängare - 90 Hängare - 91

Hängare

Storlek: NO SIZE
Kategori: Övrigt

50 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Jätte fina och söta uppgängade man kan hänga upp smycken eller liknande på. Kommer inte till användning. Helt nya inte ens öppnade

Smilla
Smilla
(7)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Hängare  - Pris kan diskuteras
Hängande ljusstake - Fin grå silvriga hängande ljusstake, en defekter finns (se sista bild) men går för den händige att fixa. Annars inga fel
Hängande hylla med ”snören” - En hängande hylla i trä med svarta snören och träpärlor. Den är som ny!
Svarta hängare hund   - Fyra svarta hängare med unik, spetsig form som ser ut som hundar. Använda i någon månad säljs pga flytt
Vit hängande förvaringshylla tyg - Praktisk vit hängande förvaringshylla i tyg med fem fack. Perfekt för garderoben eller hallen för att organisera kläder, skor eller accessoarer. Hyllan har en ögla upptill för enkel upphängning på stång eller krok. Enkel och stilren design.
Blå hängande förvaring med röda kanter - Två hängande förvaringsfack i blått med röda kanter, perfekta för garderoben eller hallen. Facken har flera hyllplan och är tillverkade i lätt syntetmaterial. Säljs tillsammans och är enkla att hänga upp på en stång eller krok.
Stor hängande gosedjur  - Blå stor, och mjuk gossedjur
Andra annonser från Övrigt
Visa alla
Plånbok - Helt ny. Inte använd.
Grå rutig Louis Vuitton mössa & halsduk - Säljer en snygg grå mössa och matchande halsduk från Louis Vuitton. Båda har ett rutigt mönster och en diskret Louis Vuitton-plakett. Setet kommer i original orange LV-box och är perfekt för dig som vill ha en lyxig accessoar till vintern.
Vitt bälte  - Helt nytt
Fleece buff - merry berry - 🩷
Nocco Keps  - Exklusiv keps från Nocco. Använd endast ett fåtal gånger och är i mycket bra skick 🤩Priser är självklart diskutabelt ✌️
Moncler väst - Tja säljer nu denna moncler väst då jag vuxit ur den. Den är 100% äkta och går att bevisa på många olika sätt. Hör av er vid några eventuella frågor!
Svart dunväst från Moncler med huva - Säljer en svart, glansig dunväst från Moncler med huva och dragkedja framtill. Västen har två fickor med dragkedja och klassisk Moncler-logga på bröstet. Perfekt för lager-på-lager och snygg till streetwear. Sitter bra på mig är 170
Grått set med Dior-mönster - Snyggt tvådelat set från Dior med t-shirt och shorts i matchande grått och vitt monogrammönster. T-shirten har rund halsringning med ljusgrå kant och shortsen har dragsko i midjan. Perfekt för en trendig och avslappnad look.