Alla kategorier > Övrigt
Två hårfärger
Två hårfärger  - 89 Två hårfärger  - 90 Två hårfärger  - 91

Två hårfärger

Storlek: 550
Kategori: Övrigt
Färg: Beige

145 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer två hårfärger i färgen 550. Orginal pris är runt 75-90kr St jag säljer båda för 145 + frakt. Såklart är dom oöppnade! Skriv vid frågor och funderingar. Obs det går bra att betala med köp nu men då måste du ha kontaktat mig först!

Freja
Freja
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Hårfärg - Hårfärg som är oöppnad pga att jag aldrig färga håret. Färget är typ lite vin röd blandat med lite lila typ .
Hårfärg  - Spray hårfärg. Aldrig använt. Pris kan som vanligt diskuteras.💖
Hårfärg  - Grön hårfärg oanvänd. Pris kan som vanligt diskuteras.💖
Två Kanal längder beige  - Två kanal längder beige med måtten 65x160cmx2 i nyskick och polyester.
Hårfärg silver  - Testad 1 gång, gillade inte resultatet  (På mörkt hår) skriv privat om ni är intresserade 🤍
Rosa hårfärg  - Rosa hårfärg, jag råkade köpa fel och man kunde ej returnera(inte använd såklart) frakt skriver vi till er privat🫶🏻 permanent färg
Röd hårfärg  - Bruten förpackning, helt oanvänd
Hårfärg - Hårfärg/toning rosegold
Andra annonser från Övrigt
Visa alla
Moncler väst - Tja säljer nu denna moncler väst då jag vuxit ur den. Den är 100% äkta och går att bevisa på många olika sätt. Hör av er vid några eventuella frågor!
Grått set med Dior-mönster - Snyggt tvådelat set från Dior med t-shirt och shorts i matchande grått och vitt monogrammönster. T-shirten har rund halsringning med ljusgrå kant och shortsen har dragsko i midjan. Perfekt för en trendig och avslappnad look.
Nocco Keps  - Exklusiv keps från Nocco. Använd endast ett fåtal gånger och är i mycket bra skick 🤩Priser är självklart diskutabelt ✌️
Cc örhängen - S925 örhängen, finns även på silver färg :) helt nya🩷 lådan tillkommer inte
Handvirkad rosa räv gosedjur - Supergulligt handvirkat gosedjur i form av en räv med stora öron. Räven är ljusrosa med mörkare rosa detaljer på tassar, öron och svans. Tillverkad i mjukt, fluffigt garn och har svarta plastögon. Perfekt som present eller mysig inredningsdetalj.
Svarta stigbyglar  - Säljer ett par svarta stigbyglar  i tålig plast. De har en greppvänlig yta med små piggar på fotplattan och modern design. Perfekta för dig som rider och vill ha lätta och funktionella stigbyglar.
Svart shaping-body med tunna axelband - Svart body med djup urringning och tunna, justerbara axelband. Figurnära modell med lätt vadderade kupor och sömlös design som ger en slät siluett. Perfekt under tighta plagg. Materialet är stretchigt och bekvämt. Använd en gång
Plånbok - Helt ny. Inte använd.