Alla kategorier > Övrigt
Glitter bh
Glitter bh  - 89 Glitter bh  - 90 Glitter bh  - 91

Glitter bh

Storlek: 70b
Kategori: Övrigt
Märke: H&M
Färg: Svart

40 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Glitter bh från H&M i storlek 70b och aldrig använd.

Oliwia
Oliwia
(10)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
BH med glitter detaljer  - Oanvänd, så så skön och jätte fin i sina detaljer!
Bh - Push-up bh från hm. Jättebekväm och snygg svart push up med lite spets❤️
Bh - Svart bh från hm. Super och har lite padding❤️ Finns exakt likadan i beige för samma pris.
Bh - Svart bh använd några gånger men fortfarande i väldigt fin skick 💖  Säljer andra Bh, kolla gärna in min profil!!
Bh - Svart spets bh från hm i strl 70 b. Jättefin men säljer pga att den är för liten för mig. Helt oanvänd. Har lite push upp.
Svart bh - Svart fin bh, passar 75C mycket bra. inte så mycket använd och säljs pga att jag inte kan ha den längre. Köparen står för frakten!
Bh  - Väldigt bra skick bara använd 3 gången
Andra annonser från Övrigt
Visa alla
Plånbok - Helt ny. Inte använd.
Grå dunväst från Polo Ralph Lauren - Säljer en grå dunväst från Polo Ralph Lauren i storlek S. Västen har hög krage, två sidofickor med dragkedja och quiltad design. Perfekt att slänga över en hoodie eller tröja för extra värme. Klassisk och stilren look. Hundra procent äkta 💯
Vitt bälte  - Helt nytt
Svart dunväst från Moncler med huva - Säljer en svart, glansig dunväst från Moncler med huva och dragkedja framtill. Västen har två fickor med dragkedja och klassisk Moncler-logga på bröstet. Perfekt för lager-på-lager och snygg till streetwear. Sitter bra på mig är 170
Grå rutig Louis Vuitton mössa & halsduk - Säljer en snygg grå mössa och matchande halsduk från Louis Vuitton. Båda har ett rutigt mönster och en diskret Louis Vuitton-plakett. Setet kommer i original orange LV-box och är perfekt för dig som vill ha en lyxig accessoar till vintern.
Colmar Väst - Säljer denna riktigt snygga väst från Colmar, perfekt till lager på lager nu till vinter och våren! Super bra skick (9/10). Västen säljs inte längre så är sjukt eftertraktad🤩  Tveka inte på att kontakta vid frågor!
Nocco Keps  - Exklusiv keps från Nocco. Använd endast ett fåtal gånger och är i mycket bra skick 🤩Priser är självklart diskutabelt ✌️
Omega X Swatch Moonshine Gold - Omega X Swatch Mission to Earthphase Moonshine Gold.