Alla kategorier > Övrigt
Grå hipstertrosa med Aerosmith-tryck
Grå hipstertrosa med Aerosmith-tryck - 0 Grå hipstertrosa med Aerosmith-tryck - 1 Grå hipstertrosa med Aerosmith-tryck - 2 Grå hipstertrosa med Aerosmith-tryck - 3 Grå hipstertrosa med Aerosmith-tryck - 4

Grå hipstertrosa med Aerosmith-tryck

Storlek: L
Kategori: Övrigt
Märke: H&M
Färg: Grå
Skick: Nytt skick

40 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en grå hipstertrosa från H&M med coolt Aerosmith-tryck i rosa. Trosan har en bred rosa resår i midjan som ger en snygg kontrast. Perfekt för dig som gillar rockiga detaljer! 🎸

https://amzn.to/3Djg3Wr
https://amzn.to/3Djg3Wr
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
SW topp med hipster trosa nytt!! - Hellt nytt sett med topp och hipster trosa storlek s/m
Hipster trosa med Snobben på  - Supergulliga vita hipstertrosor med röda kanter och snörning i midjan. Framtill finns en liten Snoopy-charm och baktill ett tryck med Snoopy i rött. Mjukt material i 95% bomull och 5% elastan för skön passform. Perfekt för dig som gillar söta detaljer och tecknade motiv. Är aldrig använd, kommer från ett konkurslager. Se även mina andra auktioner. Bundlerabatt på 20% vid flerköp.
Grå mössa med tryck från Groovy Visions - Säljer en grå mössa från Groovy Visions med beige text och coolt spindelnätsmönster på ena sidan. Mössan är stickad i mjukt material och har en avslappnad passform. Perfekt för dig som vill sticka ut lite extra. Och speciellt när det är vintern
Hipstertrosor - Aldrig använda, helt nya. Köpte fel storlek. 3 st för 30 kr
Hipstertrosor - Helt nya, oanvända. Båda två för 30 kr.
Grå body med LOVE-tryck från Livly Livly grå body, storlek 62/68 - Grå baby body med långa ärmar och texten "LOVE" tryckt på framsidan. Säljer en ljusgrå body från Livly med lång ärm och tryckta gula bokstäver som bildar ordet LOVE på bröstet. Bodyn är tillverkad i mjuk bomull och har praktiska tryckknappar i grenen för enkel på- och avklädning.
Hipstertrosor med hög midja - Helt nya, oanvända. Alla 3 st för 40 kr.
Andra annonser från Övrigt
Visa alla
dekorljus  - Unik vit dekorljus formad som en logotyp med två sammanlänkade C. Perfekt som inredningsdetalj på hyllan eller bordet. Ljuset är tillverkat av återvunnet stearin och har en modern, stilren look som passar i de flesta rum.
Virkad kossa  - Handgjord virkad söt kossa
Mössa - Svart mössa
Rosa buff - Handsydd fleecebuff i en rosa färg! 🩷
Vitt bälte  - Helt nytt
Fleece buff - snow - 🤍⛄️❄️vit fleece buff- snow. Handgjorda av vårat uf företag - Beyondbuff. Det finns ett begränsat antal så hör gärna av dig innan du köper. Mått: 17 höjd, 27 bredd (rakt över)🤍
Colmar Väst - Säljer denna riktigt snygga väst från Colmar, perfekt till lager på lager nu till vinter och våren! Super bra skick (9/10). Västen säljs inte längre så är sjukt eftertraktad🤩  Tveka inte på att kontakta vid frågor!
Innebandyklubba Ultimatelight hes 29 96cm - Säljer min gamla ultimatelight 24/25. Lätt elit klubba. Det lätaste oxdog skaftet och världens lätaste innebandyblad, highlight i färgen bleached red. Bladet är relativt nytt och inte hookat. Några krigsmärken på skaftet längs ner vid bladet som jag har haft länge utan problem inga knaster vid flexning då jag tar i allt jag har osv. Lindan är ok men börjar brista vid toppen.      Säljaren står ej för någon slags kompensation om klubban skulle gå sönder efter köpet. Skriv till mig om intresserad.