Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
My Melody Kudde - Jättesöt kudde med Sanrio My Melody-motiv samt en liten ficka framtill. Har endast stått som prydnad så i princip nyskick. Inga defekter.
My melody gosedjur  - Ca 40cm lång och 30cm bred
Sanrio 8 Klistermärke - My Melody - Klistermärke av My Melody | 2.5cm på längen och bredden | Vill du köpa mera så är det bara att skicka ett
My melody bag - Selling my mymelody bag! Used it once when I was om närcon!! Good quality :)
Kawaii my melody matta - 75cm bredd jätte gullig my melodi matta, ganska ny och, ska ska en ny vit matta till mitt rum i stället för den här, därför säljer jag den!! 💕
My melody gosedjur - Söt nallebjörn i mjuk rosa och vit plysch med blå ögon och en liten orange nos. Den har en randig huva och öron som ger den ett unikt utseende. Perfekt som en mysig kompis eller dekoration.
Supersöt & Mjuk Påse - My Melody - Söt & SuperMjuk påse med My Melody, påsens mått är 16×14cm Förvara småsaker i den. 🎀Titta igenom alla mina upplagda & köp fler saker i Bundle för att spara på frakten & få allt du köpt i ett & samma paket🎀 För att köpa med Bundle så får du först trycka i "Köp med bundle" sedan väljer du ut allt du vill köpa för att få allt på samma frakt = Billigare 👌 Om du däremot köper fler varor i olika köp blir det egen frakt för varje köp. Önskar du swisha mej, meddela mej vad du vill köpa så ordnar vi det
♡* ・ebba ・*♡
♡* ・ebba ・*♡
My Melody kalender 2021
My Melody kalender 2021 - 89 My Melody kalender 2021 - 90 My Melody kalender 2021 - 91

My Melody kalender 2021

Storlek: 10x14CM
Kategori: Övrigt

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Världens guligaste My Melody kalender 2021. 🥰 Helt ny och oöppnad. Köpt direkt från Sanrio i Japan så betalade dyr frakt och tull, därav priset!

Mera från kategorin Övrigt
Visa alla
Intimissmi BH 75B - Säljer denna sjukt snygga intimissmi bh, hör av vid egna bilder innan köp‼️kan tänka mig att sänka priset vid snabb affär💕💕
Brunt skärp från Ralph Lauren - Snyggt brunt bälte från Ralph Lauren med RL-logga i guld på spännet. Bältet är gjort i slätt skinn och har stilrena sömmar längs kanterna. Perfekt för att lyfta din outfit med en exklusiv touch och den klassiska RL-detaljen framtill.
Svart H bälte silver logga - Svart H bälte med silver logga
Burberry bälte rutigt & svart - Två snygga Burberry-bälten säljes! Ett klassiskt rutigt bälte i beige, rosa och svart med silverfärgat B-spänne, samt ett svart bälte med diskret rutmönster och silverfärgat spänne. Båda i skinn och levereras med originalpåse och Burberry-påse.
svart hm body  - passade inte mig tyvärr
Svart mössa Starlight med röd logga - Svart mössa från Starlight med en röd logga broderad framtill. Enkel och stilren design, perfekt för dig som gillar streetwear. Mjuk och skön passform, passar både till skolan och häng med kompisar.
Bälte - Säljer nu detta bälte eftersom att de inte passar mig längre. Bältet är använt några gånger men är i bra sick! Skriv om ni har några frågor så är jag glad att svara på dom.
Rutig Burberry bälte med guldspänne - Snyggt bälte från Burberry med klassiskt rutigt mönster i beige, brunt och rött. Bältet har ett stort, guldigt spänne med Burberrys ikoniska B-logga. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit med en lyxig touch.