Alla kategorier / Övrigt
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Louis Vuitton - Never been worn super warm and comfy
Louis Vuitton glasses  - Helt nya
Louis Vuitton armband  - Säljer ett sjukt snyggt och unikt Louis Vuitton armband för endast 2599 men pris kan självklart diskuteras vid snabb affär, ny pris 4000kr, dustbag medföljer armbandet jag monogram på ena sidan och läder på andra
Louis Vuitton lås  - Ett Louis Vuitton Paris lås som brukar komma med LV väskorna! Men brukar användas som berlock till tex halsband
 Louis Vuitton bag  - Detta är en väldigt fin och bärbar väska denna kan du bära på alla olika sätt den har många ställen där du får plats med mycket tex din mobil och så vidare denna kan du använda när som helst att du använder den på sommaren den har en unik stil men den är riktigt snygg och fin denna har bara använts i 2 månader
Silverring från Louis Vuitton - Säljer en snygg silverfärgad ring från Louis Vuitton med ingraverad logga och mönster. Kommer med original ask, påse och blått band. Perfekt accessoar för att lyfta din stil.köpte den för 5000kr men säljer den för 1750kr
Louis Vuitton - Säljer dessa äkta Louis Vuitton ”kassar” Båda i fin skick, den oranga har lite fläckar men i bra skick. Medföljer en liten ”vykort”.  Fint att använda som dekoration. paketpris 700 kr Orange : 500 kr (21x25cm) Bruna : 350 kr (18x22cm)
Louis Vuitton sett
Louis Vuitton sett  - 89 Louis Vuitton sett  - 90

Louis Vuitton sett

Storlek: NO SIZE
Kategori: Övrigt

1299 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Tjena! Säljer ett riktigt snyggt Louis Vuitton sett i nyare kollektion. Box och kvitto medföljer!

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Svart Moncler pikétröja med grå krage - Svart piké från Moncler med klassisk grå krage och korta ärmar. T-shirten har Moncler-logga på vänster ärm och är gjord i bomull. Snygg och enkel design med diskreta detaljer vid krage och ärmslut. Perfekt för dig som gillar stilrena märkesplagg.
Röd träningströja från Under Armour - Snygg röd långärmad träningströja från Under Armour med halv dragkedja och svart logga på bröstet. Tröjan har en loose fit och är tillverkad i ett mjukt, syntetiskt material som andas. Perfekt för träning eller sportiga dagar. Helt ny använd 1 gång, storlek L passar M
Vita On running - Snygga vita On Cloudmonster sneakers med svart sula och svarta detaljer. Skorna har en chunky, vågig sula och ventilerande meshmaterial på ovandelen. Loggan 'On' syns tydligt på sidan och tån. Perfekta för dig som gillar sportig och modern stil.
Svart dunjacka från Moncler - Snygg svart dunjacka från Moncler med glansig finish och klassisk puffer-design. Jackan har hög krage, dragkedja framtill och en ficka med lock på ärmen där Moncler-loggan sitter. Perfekt för kalla vinterdagar och riktigt stilren.
Olivgrön vindjacka från Moncler - Snygg olivgrön vindjacka från Moncler med huva och dragkedja framtill. Jackan har dragsko i huvan, två sidofickor och Moncler-logga på ärmen. Tillverkad i lätt, glansigt material som står emot vind. Perfekt för dig som vill ha en stilren och sportig look.
Beige Gucci t-shirt med blå krage - Snygg beige t-shirt från Gucci med blå krage och röda detaljer längs axlarna. GUCCI-logga i rött på ena ärmen. Klassisk passform och knappslå framtill. Perfekt för dig som vill sticka ut med en exklusiv look.
Liknande annonser
Visa alla