Agnes
Agnes
Bh 75B
Bh 75B - 89 Bh 75B - 90 Bh 75B - 91

Bh 75B

Storlek: 75B
Kategori: Övrigt
Färg: Beige

350 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer min bh i storlek 75B. Den är oanvänd och har fortfarande lappar kvar. Den har en låg kupa som gör att den passar perfekt till toppar med låg och fyrkantig ringning. Jag säljer den då jag råkade köpa fel kupstorlek🫶🏻

Mera från kategorin Övrigt
Visa alla
INTIMISSMI GIOIA PRETTY FLOWERS SUPER - Push up-bh - pink - BH från intmissmi. GIOIA PRETTY FLOWERS SUPER - Push up-bh - pink
grisch strumpor - säljer mina riktigt feta john pork strumpor. jag har goonat lite i vänstra strumpan men förutom det så finns det inga defekter
Burberry rutigt skärp med BB-spänne - Säljer ett Burberry bälte i klassiskt beige och rött rutigt mönster med silverfärgat BB-logga som spänne. Bältet är gjort i skinn och har den ikoniska Burberry-rutan med röda och svarta detaljer. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit.
Spets body från h&m - Säljer den populära spetsbodyn från hm!!💞 säljer för den kom inte till användning!
Lv bälte  - Säljer ett Louis Vuitton bälte i svart och grått med klassiskt rutigt mönster och stor LV-logga i silver på spännet. Bältet är gjort i skinn och har snygga detaljer med präglad text på insidan. Perfekt för dig som vill ha en lyxig accessoar med ikonisk design.
Moncler mössa med ränder - Snygg svart mössa från Moncler med breda randiga detaljer i rött, vitt och marinblått. Framtill sitter Monclers klassiska broderade logotyp. Mössan är stickad och har en mjuk, skön känsla som passar perfekt när det är kallt ute.
Frank - Legendary glickpass skin
Intimissimi  - Svart intimissimi pretty flowers bh 75B 🖤