Alla kategorier / Övrigt
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
iPhone 7+ skal - Olika iPhone 7+ skal. 50 kr styck
iPhone 7 mobil skal - iPhone 7 telefon skal, genomskinligt
Skal till iPhone 6-7 - Jag säljer ett skal för en iPhone 6 men passar även en iphone 7, jag säljer den pågrund av att jag aldrig använder den. Skalet har inga skador förutom små repor+ tar kontakt och swish!!!💕
Skal till iPhone 7 Plus - Den här skalet har jag använt typ tio gånger den är jättefin
iPhone skal - Är ett iPhone skal som passar till iPhone 12 PRO Max är använt en par få gånger
iPhone 7/8+ skal  - Vissa skal är oanvända och vissa är relativt använda, säljer skalen för jag har ny mobil. Priserna varierar mellan 50-400kr beroende på skick. Vita Apple såld
Skal till iPhone X - Skal till iPhone X. Alla i fint skick!
Skal till IPhone 7 +
Skal till IPhone 7 + - 89 Skal till IPhone 7 + - 90 Skal till IPhone 7 + - 91

Skal till IPhone 7 +

Storlek: S
Kategori: Övrigt
Märke: Apple
Färg: Vit

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Karl Lagerfeld skal i bra skick säljes för 100kr

Iza
Iza
(9)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Svart Secrid Twinwallet plånbok - Minimalistisk svart Secrid Twinwallet plånbok i skinn med smart aluminiuminsats för kort. Snygg kontrastsöm och tryckknappsstängning. Kommer i originalask. Perfekt för dig som vill ha stilren och kompakt förvaring av kort och sedlar. OANVÄND KVITTOT FINNS. Spontant köp på Åhléns City KÖPT för 1140 kr SÄLJES för 600 kr
CK Free for Men 100 ml parfym - Fräsch och maskulin eau de toilette från Calvin Klein, CK Free for Men. Flaskan är transparent med blågrön vätska och har en stilren, rektangulär form med mörkblått lock. Volymen är 100 ml och doften är modern och lättburen.
Van Gils Eau de Toilette 100 ml - Cool parfym från Van Gils i en blå, räfflad flaska med svart detalj och logga framtill. Flaskan rymmer 100 ml och har en unik, modern design som sticker ut i badrumshyllan. Perfekt för dig som gillar stilrena och snygga accessoarer.
Karl Lagerfeld  -  en svart take-away mugg med illustrationer av en person med solglasögon och en katt med solglasögon. Muggen har en gummiring för grepp och är märkt med 'Karl Lagerfeld'.
Liknande annonser
Visa alla