Alla kategorier > Övrigt
Leopard mönstrad knyt bikini
Leopard mönstrad knyt bikini - 89 Leopard mönstrad knyt bikini - 90

Leopard mönstrad knyt bikini

Storlek: S
Kategori: Övrigt
Märke: Nelly

70 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Leopardmönstrad knyt bikini från Nelly! Är för liten för mig och överdelen är endast använd en gång och underdelen är aldrig använd.

Nadine
Nadine
(27)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Brunvit mönstrad bikini med knyt - Säljer en snygg bikini i brun och vit med grafiskt mönster. Både överdel och underdel har knytband i sidorna och nacken. Tillverkad i mjuk polyesterblandning med elastan för skön passform. Perfekt för stranden eller poolen! Storlek M, aldrig använd
Mörkblå bikini med knyt - Snygg mörkblå bikini med trekantsöverdel och knyt i sidorna på underdelen. Klassisk modell med tunna axelband och enkel design, perfekt för stranden eller poolen. Aldrig använd
Leopard bikini  - Köpt i fel storlek  Helt ny
Leopard och svart bikini med knyt - Säljer 2 st bekinis från Shein, har aldrig använt dem o säljer pga att dem inte passade. Materialet är bra och de sitter snyggt. Skriv för fler bilder💗
Mönstrad bikini med knyt - Trendig bikini med ett färgglatt mönster och knytband i sidorna. Toppen har en klassisk trekantsform och justerbara band för perfekt passform. Använd en gång.
Brun bikini med knyt och ringdetalj - Trendig brun bikini med knytband och snygg ringdetalj framtill. Toppen har en halterneck-design och underdelen är justerbar med knytning på sidorna. Perfekt för en stilfull dag på stranden eller vid poolen.
Brun och vit bikini med knyt - Trendig bikini i brunt och vitt med ett unikt mönster. Överdelen har knytband runt nacken och ryggen, medan underdelen har knyt i sidorna för justerbar passform. Perfekt för en dag på stranden eller vid poolen.
Andra annonser från Övrigt
Visa alla
Plånbok - Helt ny. Inte använd.
Valentino armband  - Tjabba! Säljer nu detta Valentino armbandet! Det är i ett okej skick 7/10, inga defekter bara använt! Om ni har några frågor eller funderingar så är det bara att höra av sig!😁
Vitt bälte  - Helt nytt
Grå dunväst från Polo Ralph Lauren - Säljer en grå dunväst från Polo Ralph Lauren i storlek S. Västen har hög krage, två sidofickor med dragkedja och quiltad design. Perfekt att slänga över en hoodie eller tröja för extra värme. Klassisk och stilren look. Hundra procent äkta 💯
Svart dunväst från Moncler med huva - Säljer en svart, glansig dunväst från Moncler med huva och dragkedja framtill. Västen har två fickor med dragkedja och klassisk Moncler-logga på bröstet. Perfekt för lager-på-lager och snygg till streetwear. Sitter bra på mig är 170
Grå rutig Louis Vuitton mössa & halsduk - Säljer en snygg grå mössa och matchande halsduk från Louis Vuitton. Båda har ett rutigt mönster och en diskret Louis Vuitton-plakett. Setet kommer i original orange LV-box och är perfekt för dig som vill ha en lyxig accessoar till vintern.
Colmar Väst - Säljer denna riktigt snygga väst från Colmar, perfekt till lager på lager nu till vinter och våren! Super bra skick (9/10). Västen säljs inte längre så är sjukt eftertraktad🤩  Tveka inte på att kontakta vid frågor!
Omega X Swatch Moonshine Gold - Omega X Swatch Mission to Earthphase Moonshine Gold.