Alla kategorier > Övrigt
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Nike tights - Knappt haft på
Nike tights DRY-FIT - Nike tights One legend pant svart vit
Nike pro luxe tights - Tights av riktigt bra kvalité, inköpspris runt 600 kr. Har använts en del men skicket är bra, inga tydliga tecken på användning. Strl xs så de är ganska små, värt att tänka på. Men återigen är kvalitén helt grym.
Nike tights - Oanvända retro tights av märket Nike, lapparna sitter kvar. Storlek L men passar M-L.
Nike tights
Nike tights - 89 Nike tights - 90

Nike tights

Storlek: M
Kategori: Övrigt
Märke: Nike
Färg: Svart

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer mina helt nya träningstights pågrund av att jag beställde fel storlek. Dom är super fina och jag säljer för 150 kr+frakt😊

Alice
Alice
(3)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Övrigt
Visa alla
Chrome hearts glasögon  - Inte använt
Rosa blå bikini - Superfin bikini till sommaren eller semester, hittar tyvärr bara överdelen just nu. Avtagbara axelband, storlek L men sitter som en M!👙☀️
Beige fleeceväst från Patagonia - Säljer en beige fleeceväst från Patagonia med marinblå detaljer och dragkedjor. Västen har en hög krage, tre fickor med blå dragkedjor och en snygg bröstficka i marinblått tyg. Perfekt för lager-på-lager under kyliga dagar.
Svart Gucci keps med GG-mönster - Snygg svart keps från Gucci med klassiskt GG-monogram över hela kepsen. Har en grön och röd rand på sidan som ger den typiska Gucci-looken, kommer med tag o dustpåse
Grå dunväst från Moncler - Säljer en grå dunväst från Moncler med stickade ärmar i grått och vitt. Västen har två dragkedjefickor framtill och en hög krage. Ärmarna har kabelstickat mönster och Moncler-logga på vänster arm. Perfekt för lager-på-lager under kyliga dagar.
Intimissmi bh:ar push up modell  - Säljer dessa då jag letar efter mer neutrala färger ! Mycket fint skick båda två ! Går att köpa stycket för eller tillsammans för runt 600, men priset går självklart och diskutera och byte med båda mot en svart eller mörkblå är med av intresse
Teddy väst!  - Denna västen kommer inte till andvänding mer men är så fin och sitter så bra!💕
Svart fleeceväst från Patagonia - Säljer en svart fleeceväst från Patagonia med dragkedja framtill och tre praktiska fickor med dragkedja. Västen har hög krage och är tillverkad i mjuk återvunnen polyester. Perfekt för lager-på-lager och outdoor-vibe.