Alla kategorier / Övrigt
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Framlampa och ram till crossmoped - Säljer slider delar
Ram med kanin - En ljusblå, liten ram med en vit kanin runtom (och en jättefin bild på Ghost, den kommer med 💜).
Poster + ram - Poster inklusive ram. Mått på tavelramen: Längd: 32cm, bredd: 23cm.
Guldfärgade nyckelringar med tacketikett - Fyra guldfärgade nyckelringar i metall med texten 'Thank You for celebrating with us' och hjärtmotiv. Varje nyckelring ligger i en vit organzapåse med rund etikett och dekorativt band. Perfekt som gåva vid fest eller bröllop.
Guldfärgade papperssugrör med klockmotiv - Säljer tre paket guldfärgade papperssugrör från Flying Tiger Copenhagen. Varje sugrör har en pappersdekoration i form av en klocka i olika färger. Perfekt till fest eller nyårsfirande. Varje paket innehåller 8 sugrör.  Kan även hämtas I Partille
Guldfärgad björnformad dekoration - Unik dekoration i form av en björn med två fat, helt i guldfärgad metall. Perfekt som smyckesfat eller för småprylar. Modern och lekfull design som sticker ut i rummet.
RAM  - KULLSTA RAM från IKEA, design Chris Martin .  Ramen är inplastad i original plasten. NYTT SKICK
Guldfärgade ljushållare i metall - Två stilrena ljushållare i guldfärgad metall med rund design och fyrkantig fot. Perfekta som dekoration på bord eller hylla för att skapa en mysig känsla. Passar till värmeljus och har en modern, minimalistisk look.
Guldfärgade Ramar
Guldfärgade Ramar - 0 Guldfärgade Ramar - 1 Guldfärgade Ramar - 2

Guldfärgade Ramar

Storlek: NO SIZE
Kategori: Övrigt
Färg: Guld
Skick: Mycket bra skick

50 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Två guldfärgade ramar, en större och en mindre. Båda har upphängning bak, samt stöd för att stå på bord. Den lilla har en skada i ena hörnet. Säljs tillsammans! Mått: Stora - Yttermått: 28x23 Innermått: 24x19 Lilla - Yttermått: 18x14 Innermått: 14x10

Fatima
Fatima
(2)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Svart dunjacka från Everest - Säljer en svart dunjacka från Everest med stor huva och dragkedja. Jackan har en långärmad design och är perfekt för kalla dagar. Den har praktiska fickor och en stilren look. Köptes från Stadium för några år sedan. Som ses på bilden är ena dragskon borta, men det går att fixa!
Marinblå Shein klänning - Säljer en superfin marinblå, blommig vardagsklänning från Shein. Klänningen har en markerad midja med knytband och volangdetaljer vid ärmsluten, samt en luftig passform.
Svart Shein Klänning - Svart lång klänning med volanger för en luftig passform. Klänningen har en lätt glansig yta och stängs med dragkedja i ryggen. Passar väldigt fint som en vardagsklänning eller kan kompletteras med en tjocktröja. En liten defekt orsakad av strykjärn på framsidan har gjort att det finns ett glansigt streck, men det syns knappt!
Grå Amisu hoodie/cardigan - Lång, gråmelerad hoodie/cardigan i mjukt material med stora fickor och dragkedjor vid ärmslut och sidor. Köpt från New Yorker. Perfekt för en chill och avslappnad look!
Svart Amisu Kappa - Stilren svart lång kappa. Kappan har dubbelknäppning, två fickor med lock och klassisk krage. Fodrad insida för extra komfort och en tidlös look som passar till många olika stilar. Köpt från New yorker för ca 600 kr. Den är dock lite nopprig, och en knapp är lite lös, som visas i sista bilden.
Mönstrad Tunika - Mönstrad tunika med knäppning från turkiska märket LC Waikiki. Passar väldigt bra med blå/mörkblå jeans! Tunikan kan även bäras som en mini-klänning. Aldrig använd och ska säljas på grund av fel storlek. Det står att storleken är 46 enligt turkisk standard, men jag bedömer att den även passar storlek 40-44, med skillnad i hur ”flowig” man vill ha den. Väldigt mjukt material.
Svart Kappahl Jacka - Svart jacka från Kappahl. Använd många gånger men den har inga skavanker och är i mycket bra skick. Som ses i bilderna har den många fickor och ger en väldigt smickrande form.
Beige H&M Kavajset - Beige oversized kavajset från H&M som använts ett par gånger men är i bra skick. Finns en liten trasig söm i fodret, men den kan sys ihop. Dessutom har byxorna sytts lite kortare, men det går att sprätta upp.  Säljs tillsammans.
Svart Amisu Kavaj - Svart kavaj från Amisu, köpt från New Yorker. Använd ett par gånger men är i mycket bra skick utan skavanker. Skärp medföljer.
Crémefärgad Shein Underklänning  - Crémefärgad underklänning/slips köpt från Shein.
Liknande annonser
Visa alla