Alla kategorier / Övrigt
Gröna ljuslyktor i keramik, 5-pack
Gröna ljuslyktor i keramik, 5-pack - 0 Gröna ljuslyktor i keramik, 5-pack - 1 Gröna ljuslyktor i keramik, 5-pack - 2 Gröna ljuslyktor i keramik, 5-pack - 3 Gröna ljuslyktor i keramik, 5-pack - 4 Gröna ljuslyktor i keramik, 5-pack - 5

Gröna ljuslyktor i keramik, 5-pack

Storlek: NO SIZE
Kategori: Övrigt
Märke: keramik
Färg: Grön
Skick: Mycket bra skick

50 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Fem stycken ljuslyktor i keramik med matt grön utsida och en av dem har gul insida. Perfekta för värmeljus och ger ett mysigt sken. Rund form och stilren design som passar i de flesta hem.

Antigona
Antigona
(1)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Svart och vit långklänning med broderi - Snygg långklänning med svart, vid kjol och vit, broderad överdel med tunna axelband. Överdelen har dekorativa detaljer och en smal svart kant framtill. Perfekt för bal eller student. Kjolen faller mjukt och ger en elegant siluett.
Rosa handväska från Björn Borg - Cool rosa handväska från Björn Borg med vita detaljer och handtag. Väskan har ett stilrent tryck med loggan framtill och dragkedja upptill. Tillverkad i syntetmaterial och har ett rymligt fack med innerficka. Perfekt för dig som vill sticka ut med färg.
Svart långklänning med blommigt mönster - Supersnygg svart långklänning från Kappahi med diskret blommigt mönster i vitt. Klänningen har långa ärmar, rundad urringning och smock i midjan för en bekväm passform. Materialet är lätt och känns lyxigt, perfekt för dig som vill sticka ut.
Svart kortklänning med blommig spets - Supersnygg svart kortklänning med långärmade ärmar och v-ringning. Kjoldelen har beige botten med svart blommig spets ovanpå som ger en cool kontrast. Överdelen är enfärgad och har en lätt rynkad detalj vid kragen. Perfekt för dig som gillar unika detaljer!
Svartvit klänning med spets från H&M  - Snygg svartvit kortklänning från H&M med överdel i glansigt vitt tyg och svart blommig spets upptill. Kjoldelen är svart och rak. Perfekt för dig som gillar klassisk stil med en twist. Axelpartiet har transparent spets och klänningen har korta ärmar.
Vit kort klänning med paljettblommor - Superfin vit kort klänning med ärmlös design och snygga paljettblommor vid halsringningen. Klänningen har en markerad midja, dragkedja i ryggen och ett coolt utskuret parti upptill bak. Perfekt för dig som vill sticka ut med eleganta detaljer.
Röd resväska Carlton med kodlås - Säljer en röd resväska från Carlton med hårt skal, kodlås och praktiskt bärhandtag. Insidan har elastiska fack och en löstagbar plastbricka för småprylar. Perfekt för dig som vill resa smidigt och hålla ordning på dina grejer.
Svarta trekvartsleggings från Lindex - Svarta trekvartsleggings från Lindex med bred midjeresår. Snyggt glansigt material som sitter tight och är perfekta för träning eller chill. Enkel och stilren design utan synliga detaljer.
Nike Air Jordan 1 Chicago sneakers - Säljer ett par klassiska Nike Air Jordan 1 Chicago i rött, svart och vitt skinn. Ikonisk high-top siluett med röda snören, svart swoosh och vit plös med Jumpman-logga. Perfekta för dig som vill sticka ut med en tidlös sneakerlegend.
Svart quiltad dunväst från Joy - Svart quiltad dunväst från Joy med hög ribbad krage och både dragkedja och tryckknappar framtill. Västen har två fickor med dragkedja och är tillverkad i 100% polyester. Perfekt att slänga över en hoodie eller tröja när det är kyligt ute.
Liknande annonser
Visa alla