Alla kategorier > Övrigt
Brunt bälte
Brunt bälte - 0 Brunt bälte - 1 Brunt bälte - 2

Brunt bälte

Storlek: NO SIZE
Kategori: Övrigt
Färg: Brun
Skick: Mycket bra skick

200 SEK

Frakt från 49 SEK
Beskrivning

Bra skick

M
M
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Brunt Guess bälte med guldspänne - Snyggt brunt bälte från Guess med klassiskt logomönster och ett stort, rundat spänne i guld med GG-detaljer. Bältet har en beige-brun ton och är gjort i ett syntetmaterial. Köpt i Åhléns och passar strl S-M
 rutigt brunt bälte - Snyggt bälte  med klassiskt rutigt mönster i brunt och beige. Bältet har en bred design och en ikonisk  i silverfärgad metall. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit med en lyxig touch.
Brunt bälte med silverdetaljer - Säljer ett brunt bälte i skinn med en stor, detaljerad silverspänne. Bältet har ett ingraverat mönster och nitar i guldton. Perfekt för att ge en unik touch till din outfit.
Bred brunt bälte med guldspänne  - Snyggt och brett bälte från H&M. Passar jättebra på vita klänningar.
Brunt bälte med gulddetaljer från Capone - Säljer ett brunt pannband från Capone med snygga guldfärgade diamanter nitar längs hela bandet. Pannbandet har en vågig form och är perfekt för att ge outfiten lite extra edge. (En tappad diamant när jag köpte det längst ut på kanten.) Aldrig använt då det inte passade.
Brunt rutigt bälte med silverdetaljer - Använd 1 gång, helt Fresh
Brunt bälte från Sand - Säljer ett stilrent brunt bälte från Sam med texten 'SAND NEW BASIC' tryckt längs remmen. Bältet har ett klassiskt metallspänne och flera hål för justering. Perfekt för att komplettera din outfit.
Helt nytt brunt bälte med guldigt spänne - 🤎 Stilrent, oanvänt bälte Elegant och smalt bälte i brunt, läderliknande material med guldfärgat spänne. Perfekt för att lyfta vilken outfit som helst passar lika bra till klänning som till jeans eller kjol.  Justerbar storlek. Jag hade 2, men en är redan såld, nu finns bara 1 kvar  Kontakta mig gärna vid frågor!
Andra annonser från Övrigt
Visa alla
Ray Ban Boyfriends solglasögon  - Säljer ett par RB-4147 solglasögon! | Dom är i mycket fint skick finns någon mindre repa på glaset men inte märker av! | Utan fodral! | Storlek 60:15 | Ställ gärna frågor innan du köper!
Vit L bälte 115 - Vit L bälte 115
Ljusrosa jellycat-kanin🌸 - Har haft ett långt uppehåll på dessa kaniner men nu kommer en liten omgång av dem!🐰Här är en virkad ljusrosa Jellycat-kanin med rosa nos. Syns inte så bra på bilden men den glittrar!🩷🌸🐰
Virkad elefant  - Handgjord virkad söt elefant
Svartvit poster med martiniglas - Stilren svartvit poster med tre martiniglas i rad, minimalistisk design. Motivet är tryckt på vitt papper och ramen är svart med smal profil. Perfekt som modern väggdekoration för köket eller vardagsrummet.
Svart dunväst från Polo Ralph Lauren - Säljer en svart dunväst från Polo Ralph Lauren med klassisk röd logga på bröstet. Västen har hög krage, två fickor med dragkedja och quiltad design. Perfekt att slänga över en skjorta för en clean och stilren look.
IOAKU Snowdrop Ring - Använd 1 gång
Callaway golfbollar - Säljer ett blandat 14-pack vita Callaway golfbollar vissa med Reklam text/färgpenna, se bild.  Golfbollar: 5 Chrome Soft, 2 ChromeSoftX, 2 ChromeTour, 2 CromeTourX, 1 HexChrome, 1 ChromeSoftXLS och 1 E-R-C Soft