Alla kategorier / Övrigt
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Caia Setting spray That Extra Hour - Intresse koll på min caia setting spray ”That extra Hour” Säljer pågrund av att jag inte brukar använda setting sprays så den har inte kommit så mycket till användning❤️ Ny pris 245, säljer för 185❤️
caia dewy setting spray - tyvärr är jag allergisk mot parfymen i sprayen så jag säljer denna, köpte den för ungefär en månad sedan och 5/6 av flaskan är kvar, orginal pris: 245
Urban Decay setting spray  - Helt ny oanvände Urban decay all nighter setting spray😽
Setting spray - Setting spray från OFRA, endast använd 3ggr.❤️
Body spray - Helt ny, använt några få gånger bara, luktar som balsam
Setting spray - Oanvänd
Hårprodukt Gelé Bunny spray - En flaska på 200ml, gelé spray. Det är ca 150ml kvar i flaskan.   Skickas i blå påse m postnord !
Caia honey glow setting powder  - Om man vill hålla kvar sminket på plats med puder utan att bli matt. Nypris: 295 kr. Använd en gång. Köparen står för frakt🙌 KOLLA IN DE ANDRA SAKERNA JAG SÄLJER I MIN PROFIL👆👆❤️❤️
Setting spray och läppmask
Setting spray och läppmask - 89 Setting spray och läppmask - 90

Setting spray och läppmask

Storlek: NO SIZE
Kategori: Övrigt
Märke: Caia
Färg: Rosa

165 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Caia setting spray och läppmask

Tilda Olsson
Tilda Olsson
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla