Alla kategorier / Övrigt
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Naturkunskap 1b - Väldigt gott skick
Samband Historia 1b - Samband historia 1b upplaga 2. Omslaget är helt men är kantstött. Sidorna är hela och rena men det finns en del markeringar och anteckningar (se bild 2). Nypris 703:-
Historia 1b - Lärobok för historia 1b
Tejp-hårförlängning, 1B natural black, 20 bitar - Nytt o oanvänt löshår med tejp från Irresistableme i obruten förpackning. Äkta hår i färgen 1b(natural black), 40 cm och 50 g totalt. Perfekt om man vill ha mer volym i håret😍
Naturkunskap 1b
Naturkunskap 1b - 89 Naturkunskap 1b - 90 Naturkunskap 1b - 91

Naturkunskap 1b

Storlek: NO SIZE
Kategori: Övrigt

250 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

I använd skick, men fortfarande fräsch

Rekan
Rekan
(6)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Ankellånga tygbyxor  - Storlek XS. Sitter en aning tight på mig och därför vill jag sälja de.
Topp - Jättesöt topp från pull& bear med djup v neck. I fint skick
Gul topp - En topp från Shein i linneaktigt material på utsidan. Så snygg! Har tyvärr blivit för liten på mig.
Klänning från Monki - Helt oanvänd och normal i storlekens
Virkad kofta - Knappt använd. Oversized
Jacka från Jack&Jones - Endast använd ett fåtal gånger och säljes nu pga att den har blivit för liten.
Ring I sterling silver - En jättefin ring i sterling silver. Säljer den pågrund av att jag inte gillar silver smycken. Storleken går att justera
Svarta klackskor  - Använda några gånger, men fortfarande i fint skick. Säljer de för att de egentligen är en storlek för stor.
Allvädersjacka från Jack&Jones - En khakifärgad allvädersjacka från Jack&Jones i storlek M. Säljer pga att den blivit för liten. Jackan är i fint skick
Fest klänning  - En otroligt fin festklänning! Köpt för 800kr och endast använd en gång. Säljer den eftersom den inte längre passar.
Liknande annonser
Visa alla