Alla kategorier / Övrigt
Liten dekorflaska i klarglas
Liten dekorflaska i klarglas - 0

Liten dekorflaska i klarglas

Storlek: NO SIZE
Kategori: Övrigt
Skick: Mycket bra skick

25 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Liten transparent dekorflaska i klarglas med smal, cylindrisk form. Flaskan har en kort hals, rund öppning och en lätt utställd kant upptill. Glaset har ett unikt, skulpterat reliefmönster med mjuka vågiga former som ger flaskan en stilren och speciell look. Storlek 19cm.

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Randig pyjamas-set linne & shorts - Grön- och vitrandigt pyjamas-set med linne och shorts. Linnet har vid hals och ärmar, och shortsen har resår i midjan för extra komfort. Perfekt för chilliga kvällar eller lata morgnar.
Ljusblå jeansskjorta från Kappahl - Säljer en snygg ljusblå jeansskjorta från Kappahl med två bröstfickor och knappar framtill. Skjortan har klassisk krage och långa ärmar. Perfekt till ett par svarta jeans eller kjol för en cool vardagslook.
Svart pyjamas-set med dinosaurier - Mörkblått pyjamas-set från pepperts med kortärmad t-shirt och shorts. Båda delarna har ett coolt dinosauriemönster i vitt. Perfekt för dig som gillar bekväma och lekfulla sovkläder.
Vit t-shirt från Kappahl - En basic vit t-shirt från Kappahl i mjuk bomull. T-shirten har korta ärmar och rund halsringning. Perfekt till jeans eller shorts för en clean och enkel look.
Gråmelerad cardiganjacka från H&M - Stilren gråmelerad cardiganjacka från H&M med rund halsringning, svarta kantdetaljer och dekorativa fickor framtill. Jackan har guldknappar och är tillverkad i ett mjukt, stickat material. Perfekt för att lyfta vilken outfit som helst.
Dekorativ spiralbunden anteckningsbok - Unik anteckningsbok med spiralbindning och blommigt omslag i pastellfärger. Framsidan har stora vita blommor, blå dekorblommor och små pärlor. Baksidan pryds av blå hjärtan och en liten nyckelpiga. Perfekt för dagbok, skisser eller anteckningar.
Liknande annonser
Visa alla
Unik ljushållare i klarglas - Säljer en cool ljushållare i transparent glas med spräckligt mönster. Formen är organisk och har fem upphöjda hållare för värmeljus eller små blockljus. Perfekt som dekoration på bordet för att skapa mysig stämning.
Fyra små dricksglas i klarglas - Säljer fyra små, cylinderformade dricksglas i transparent glas. Perfekta för shots, espresso eller små drycker. Enkel och stilren design som passar till det mesta.
Två champagneglas i klarglas - Säljer två eleganta champagneglas i klarglas med klassisk smal form och lång fot. Perfekta för att fira speciella tillfällen eller bara njuta av bubbel. Stilrena och tidlösa glas som passar till alla typer av drycker med kolsyra.
Sputnik-taklampa i klarglas och krom - Säljer en stilren taklampa i Sputnik-design med flera runda, klara glasskärmar samlade runt en central kromfärgad metallstomme. Lampan har en dekorativ klotform med armar åt olika håll, synliga lamphållare och en smal rak takstång. Den transparenta formen ger ett luftigt uttryck och låter ljuskällorna synas tydligt.
Nils Oscar ölglas i klarglas 80krst - Snyggt ölglas i klarglas med texten 'Nils Oscar' ingraverad på framsidan. Glaset har en klassisk pintform som passar perfekt till öl eller andra drycker. Enkel och stilren design som funkar till många tillfällen.
Glaselefant i klar glas - Säljer en dekorativ elefant i klart glas med fina detaljer och mönster på ryggen. Perfekt som prydnad i bokhyllan eller på skrivbordet. Elefanten har en stilren och modern look som passar in i de flesta hem.
Två Klassiska Ljusstakar i Klarglas – Tidlös Inredning - Säljes:  Ett par väldigt eleganta och tidlösa ljusstakar i rejält klarglas med fina trappstegsdetaljer på foten och överdelen. Passar perfekt för vanliga kronljus och antikljus och skapar en mysig stämning på middagsbordet, fönsterbrädan eller skänken! * Antal: 2 st (säljs tillsammans som ett par) * Material: Klarglas * Passar till: Standard kronljus / antikljus * Skick: I mycket fint skick utan nagg eller sprickor!  *Se bilder för egen bedömning.*
Falcon ölglas i klarglas - Genomskinligt ölglas från Falcon, tillverkat i klarglas. Glaset har en hög, rund form med svagt avsmalnande sidor, en vågig detalj upptill och en tjockare cirkelformad botten. Framsidan har Falcons fågellogga och varumärket Falcon i vit, frostad text.
Fortsätt i appen →