Alla kategorier / Övrigt
Samling av sju polerade kristaller och stenar
Samling av sju polerade kristaller och stenar - 0 Samling av sju polerade kristaller och stenar - 1

Samling av sju polerade kristaller och stenar

Storlek: NO SIZE
Kategori: Övrigt
Färg: Flerfärgad
Skick: Mycket bra skick

50 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Säljer ett set med sju olika polerade kristaller och stenar. Innehåller bland annat en rosa rosenkvarts, en blågrön amazonit, en lila ametist, en brun tigeröga, en orange agat, en vit sten med svarta streck och en beige sten. Perfekt för dig som gillar kristaller och mineraler. (Vet ej om dom är äkta) säljer alla för 50 eller 10kr styck

Elli Svanström
Elli Svanström
(12)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Blå ulljacka - Snygg blå ulljacka med knappar framtill och stora fickor. Jackan har en kortare, fin passform och långa ärmar med knappdetaljer vid ärmsluten. Perfekt för kyligare dagar!
Grå kappa - Snygg grå ulljacka med en klassisk krage och stora framfickor. Jackan har knappar framtill och långa ärmar med knappar vid ärmsluten. Perfekt för kyligare dagar.
Svart stickad kofta från Gina Tricot - Mysig svart stickad kofta med rund halsringning och en knapp framtill. Perfekt att slänga över en topp för extra värme. Långärmad och enkel i modellen.
Vit croppad kofta från Gina Tricot  - Säljer en stilren vit croppad kofta från Gina Tricot med knytning framtill. Tröjan har lång ärm och en enkel, clean design som passar perfekt till många outfits.
Grå stickad tröja - Mysig grå stickad tröja med rund halsringning och lång ärm. Tröjan har en avslappnad passform och är perfekt för kyligare dagar. Enkel och stilren design som passar till det mesta.
Beige kortärmad kofta med pärlknappar - Säljer en stilren beige kofta med korta ärmar och fina pärlknappar framtill. Perfekt att matcha med jeans eller kjol för en enkel men snygg look. Mjuk och skön kvalitet.
Grön linnetopp med spetsdetaljer - Säljer en grön linnetopp med smala axelband och vacker spets längs v-ringningen och ryggen. Toppen har en mjuk, ribbad struktur och är perfekt för varma dagar eller som lager under en kofta.
Svart stickad kofta med knappar - Säljer en svart stickad kofta med rund hals och knäppning framtill. Koftan har långa ärmar och en klassisk, enkel design som passar till mycket. Perfekt att slänga på sig när det är lite kyligt.
Vit blus med knytband - Söt vit blus med tre knytband framtill och puffiga korta ärmar. Klänningen har en avslappnad passform och volang nedtill, perfekt för varma dagar.
Svart ribbad kofta från Kappahl - Svart ribbad kofta från Kappahl med långa ärmar och knyt framtill. Perfekt att slänga över en topp eller klänning. Enkel och stilren design som passar till mycket.
Liknande annonser
Visa alla