Alla kategorier / Övrigt
Spegel
Spegel  - 89 Spegel  - 90

Spegel

Storlek: NO SIZE
Kategori: Övrigt
Märke:

50 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En rent ny spegel säljes! Kom med pris förslag ☺️

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Ideal of Sweden skal - En väldigt sparsamt skal, använd fåtal gånger! Passar iPhone 8☺️
Parfym - 3st parfym. 2 helt oanvända och en som är sparsamt använd! Kom med pris förslag men inga skambud!☺️100kr för Victoria  50kr/st för dom andra 2
Förvaningslåda  - En rent ny förvaring som inte komemr till användning. Kom med pris eller bytes förslag?
Parfym - Använd 2 gånger. Parfym av okänt märke . Men den heter ”love you”
Adidas t-shirt - Använd fåtal gånger. Tröjan är i väldigt fint sick, storleken är 13/14 år, men passar som S.
Ny Victoria Secret parfym  - Helt ny Victoria Secret parfym! Pris kan diskuteras men inga skam bud🙏🏼
2 st Victoria Secret parfymer  - En i lukten ”love spell & en aqua kiss” Kom med pris förslag! Kan även bytas mot annat eller andra parfymer!
T-shirt - Sparsamt använd t-shirt. Kommer från new yorker! Storlek S.
Vit magtröja - Använd fåtal gånger. Är i storlek 170
Hollister t-shirt - Använd ca 5 gånger. Storlek S, fler bilder kan ordnas.
Liknande annonser
Visa alla
Kroppsformad spegel - En vit kroppsformad spegel, kan användas som dekoration
Smink spegel  - Spegel för smink
Spegel prydnad  - perfekt för att ställa parfymer på,älskar men använder inte långere nypris 200
Vit sminkskåp med spegel - Praktiskt och stilrent vitt  Sminkskåpmed flera fack och lådor för optimal förvaring. Utrustat med en spegel på insidan av locket och svarta insidor för en elegant kontrast. Perfekt för att organisera smink och accessoarer.
Ljusrosa smyckesväska med spegel - Säljer ett litet och smidigt ljusrosa smyckeskrin med spegel på insidan av locket. Skrinet har flera fack för ringar och smycken samt stängs med en tryckknapp i guld. Perfekt att ha med på resan eller för att organisera smycken hemma. 😍kostade 300 kr när jag köpte det. Säljer för halva priset 😍
Spegel - Säljer denna coola spegel som int har några fel den kommer bara inte till användning man kan hänga upp den på väggen 💗
Spegel - Spegel med ledlights
Fortsätt i appen →