Alla kategorier > Övrigt
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Säljer min Jacquemus hatt  - Helt ny, endast använd för bilder. Jeans material
Säljer min Vogue Kollektion<3 - Alla nummer på bilden ingår förutom 2 som är sålda! Så 23 tidningar! Säljs för 3500 men kan tänka mig gå ner till 3000 om inte fler är intresserade då sker budning. Har betalat cirka 200 för varje nummer så allt är värt cirka 4600. Om ni undrar specifika nummer får ni skriva! Finns att hämta i Karlskrona, plus om ni kan hämta då det är svårt att skicka så många nummer i posten! Är i nöd av pengar just nu för att hjälpa min kille ekonomiskt!<3 Betalning sker via Swish!
Highliter - Highliter
Säljer min plånbok - Jättesnygg men rättså stor i storleken
Twice Mina photocard  - Från Twice With You-th Digipack album
Säljer min mössa  - frågor kan besvaras i min dm
Säljer min elsparkcykel - En liten skrapa på bromsen fast funkar helt perfekt. Den kör 20 kmh och kan köra i 4,5 mil på en laddning. Plus laddare ingår
Säljer min revolution highliter
Säljer min revolution highliter  - 89 Säljer min revolution highliter  - 90 Säljer min revolution highliter  - 91

Säljer min revolution highliter

Storlek: NO SIZE
Kategori: Övrigt
Färg: Beige

40 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Det är en puder highliter som är jättebra men passar inte så bra på just mig. BARA TESTAT TRE GÅNGER!

Elina Sjöberg Hellborg
Elina Sjöberg Hellborg
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Övrigt
Visa alla
Acne studio mössa - Säljer min syrras extremt snygga acne studio mössa som är sjukt praktiskt och snygg nu till vädret, ljusblå färg knappast använd och de är bara att höra av sig om ni har några funderingar ❤️❤️
  Acne Studios mössa - Säljer en svart ribbstickad mössa från Acne Studios med det klassiska ansiktslogotypen framtill. Mössan är i tjock ull och har en bred uppvikt kant för extra stilpoäng. Perfekt accessoar för kalla dagar.
Poster - Poster från Merch Sweden av artbytindrazofi + ram i storlek 50x70. Bara postern är köpt för 499kr.
Casablanca Mössa - Välomhändertagen stickad casablanca mössa! Köptes förra året från plick och är använd en vinter. Skicket är 9/10.
Intimissimi pretty flowers bh 🩷 - Rosa pretty flowers push up bh i 75b 💗 Bra skick men lappen är avklippt!
Burberry Badshorts  - Bad byxor/ surfshorts från Burberry. Vit/ljus beige med grå/ svarta detaljer. Inte mycket använda, så är bra! Finns en liten svart fläck på baksidan men inget som syns så mycket. Skickar snabbt
Intimissimi bh vit - Säljer en vit bh med spetsdetaljer ifrån intimissimi. Bh:n har vadderade kupor, spets på axelbanden och längs kanterna, samt en feminin v-ringning. Axelbanden är justerbara och ryggen har klassisk knäppning. Perfekt för dig som gillar romantisk stil.