Alla kategorier / Övrigt
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svartvit Fendi halsduk med logomönster - Snygg halsduk från Fendi i svart och vitt med det klassiska FF-logomönstret över hela ytan och FENDI-text i ena änden. Halsduken är rektangulär och har en lyxig vibe, perfekt för att lyfta din outfit. Materialet känns mjukt och är troligen ull eller kashmir.
Blå Fendi halsduk med logomönster - Snygg halsduk från Fendi i olika blå nyanser med tydligt logomönster över hela tyget. Halsduken har blommiga detaljer och är tillverkad i ett tunt, lätt material som ger en cool och trendig vibe. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit.
Fendi halsduk  - One size
Halsduk - Ny och oanvänd
Halsduk - Fin halsduk i färgen svart/beige
Halsduk - Beige halsduk som tyvärr aldrig kommit till användning
Halsduk - Snygg och mjuk halsduk ( som liknar acne studios) med rutigt mönster i svart, grått, beige och vitt. Den är lång och har tjocka fransar i ändarna. Perfekt att svepa runt halsen för extra värme och stil. Materialet känns fluffigt och lyxigt, passar dig som gillar neutrala färger.
Halsduk - Säljer denna fina halsduken då den inte används. Den är i super skönt material och perfekt nu till hösten. Tveka inte på att höra av dig om intresse finns🩷
Halsduk med logomönster
Halsduk med logomönster - 0 Halsduk med logomönster - 1 Halsduk med logomönster - 2 Halsduk med logomönster - 3

Halsduk med logomönster

Storlek: NO SIZE
Kategori: Övrigt
Märke: Fendi
Färg: Beige
Skick: Nytt skick

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygg halsduk i beige och brunt med logomönster över hela tyget. Rektangulär form och diskret. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit med lyxig känsla. Tjockt tyg

🐬🍒🍋‍🟩✨
🐬🍒🍋‍🟩✨
(28)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Oh Polly långklänning med fyrkantig ringning - Säljer en brun långklänning med detaljer och fyrkantig ringning. Klänningen har lång ärm och figurnära passform som framhäver siluetten. Dragkedja i ryggen. En underklänning medföljer, men den tillhör inte originalklänningen utan är köpt separat - se bilder!
Patrick Ta Just Enough blush duo - Superfin duo rouge från Patrick Ta i två blush i  nyansen ’Just Enough’, en krämig och en puderformula. Perfekt för att skapa en fräsch och glowig look med både naturlig och intensiv färg. Använd ett fåtal gånger..
Tarte Tartelette Toasted ögonskuggspalett - Tartelette Toasted är en ögonskuggspalett med 12 varma nyanser i matta och skimriga toner. Färgerna går i beige, brons, koppar, guld och bruna nyanser. Endast swatchat
Ljusrosa långkjol i mesh - Ny drömmig puderrosa långkjol i mesh. Två lager, yttersta lagret i mesh
Liknande annonser
Visa alla