Alla kategorier / Övrigt
Svart elscooter med laddare
Svart elscooter med laddare - 0 Svart elscooter med laddare - 1 Svart elscooter med laddare - 2 Svart elscooter med laddare - 3 Svart elscooter med laddare - 4 Svart elscooter med laddare - 5

Svart elscooter med laddare

Storlek: NO SIZE
Kategori: Övrigt
Märke: ootd
Skick: Mycket bra skick

4800 SEK

Frakt från 54 SEK
Beskrivning

Säljer en svart elscooter med grova däck och medföljande laddare. Scootern har robust ram, fjädring bak och kraftig belysning framtill. Perfekt för dig som vill ta dig fram snabbt och smidigt i stan eller på grusvägar.

Abod
Abod
(4)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Svart elcykel med hjälm - Säljer en kompakt svart elcykel med hopfällbar ram och små hjul. Cykeln har en svart sadel, handbromsar och medföljande svart cykelhjälm. Perfekt för smidig pendling i stan och enkel att ta med på tåget. SKICKAR INTE VARAN!
Svart stickad ziptröja - Svart stickad ziptröja med grov ribbstickning och hel dragkedja framtill. Tröjan har hög krage och långa ärmar, perfekt för lager-på-lager. Enkel och stilren design som passar till det mesta.
Svart pufferjacka med huva - Säljer en svart pufferjacka med stickade ärmar och huva. Jackan har två stora fickor med dragkedja framtill och quiltad design. Perfekt för kalla dagar och riktigt skön att bära. Stängs med dragkedja hela vägen upp. OBS! Är storlek XL men passar L
Svarta solglasögon från Gucci - Snygga svarta solglasögon från Gucci med klassisk cat eye-form och mörka glas. Bågarna är i blank svart plast och har en liten gulddetalj vid gångjärnet. Perfekta för att höja din stil på sommaren.
Beige vindjacka från Moncler - Snygg beige vindjacka från Moncler med stor logga längs dragkedjan och klassisk Moncler-patch på ärmen. Jackan har huva, elastiska muddar och dragkedja framtill. Perfekt för dig som vill ha en stilren och trendig look.
Vita shorts från Polo Ralph Lauren - Klassiska vita shorts från Polo Ralph Lauren med elastisk midja och liten broderad logga på benet. Shortsen har en bakficka och är perfekta för sommaren. Snygg och enkel design som passar till det mesta.
Mönstrade badbyxor i blått och vitt - Säljer ett par snygga badbyxor med rutigt mönster i marinblått, vitt och svart samt en röd detalj. De har resår i midjan med snörning och en bakficka. Perfekta för stranden eller poolen. Materialet är snabbtorkande syntet.
Rosa shorts med vita blommor - Unika rosa shorts med stora vita blommor i ett puffigt tyg. Shortsen har resår i midjan för skön passform och är perfekta för dig som vill sticka ut. Materialet känns mjukt och bekvämt, och designen är riktigt trendig.
Rosa hoodie från Self Love Club - Säljer en rosa hoodie från Self Love Club med broderad logga och text på bröstet samt ärmen. Hoodien har en stor magficka och klassisk huva. Tillverkad i mjukt material som känns skönt mot huden. Perfekt för dig som gillar streetwear och vill ha en poppig färg i garderoben.
Grå cardiganjacka från Moncler - Snygg grå cardiganjacka från Moncler med stickade ärmar och quiltad front. Jackan har dragkedja, högt krage och vita ränder på ena ärmen samt Moncler-logga. Perfekt för lager-på-lager och streetwear-vibe.OBS! Den är storlek XL men passar L
Liknande annonser
Visa alla