Alla kategorier > Övrigt
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Olaplex hår olja  - Säljer min olaplex hår olja för att jag inte använder den.jag har aldrig använt den och jag har kvar kartongen. Skriv privat om ni vill ha fler bilder eller veta mer.
argan hår olja  - så bra näringsgrejer till håret! argan hår olja halva kvar ny pris 200
Olaplex N7 - Säljer mitt olaplex olja i nummer 7 då den inte passar för mitt hår. Mer en hälften kvar och det går åt extremt lite för varje gång man använder så den tar lång tid innan den tar slut☺️
Nagelbands olja - Mycket kvar! Dock har den blekts av solen. Men fungerar lika bra. Säljer även fler nagel grejer så kika gärna! Kan fixa paketpris.
Olaplex No.6  - Oöppnad olaplex No.6. Passar alla hårtyper. Vid frågor är det bara att höra av sig!🥰
Nagel olja för dig 💕 -  Jag gör dessa nageloljor själv  de funkar jättebra om man vill ha kvar sina gelénaglar så kan man sätta dem på och gnugga försiktigt med sina fingrar och de funkar superbra om man vill ha längre naglar också. Jag har både oljiga och glansiga.
Olaplex olja
Olaplex olja - 89 Olaplex olja - 90

Olaplex olja

Storlek: 30ml
Kategori: Övrigt
Färg: Guld

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Använt några droppar och inköpt för ca 1 månad sen. Säljes för 100kr plus frakt

Makeupfrekk
Makeupfrekk
(13)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Övrigt
Visa alla
Intimissimi bh - Säljer pga inte sparat lappar på bh till att returnera. Nypris 559kr. Säljer för den är för liten. Ej använd. Storlek 75D
Svart Gucci keps med GG-mönster - Exklusiv svart keps från Gucci med ikoniskt GG-monogram över hela kepsen. Snygg detalj med grönt och rött band på sidan. Justerbar rem baktill. Tillverkad i 90% merinoull och 10% kashmir för lyxig känsla.
Blå LV Mössa - Snygg blå mössa från Louis Vuitton med diskret rutigt mönster och uppvikt kant. Mössan har en liten LV-logga framtill och är stickad i mjukt material som känns lyxigt. Perfekt för dig som vill ha en stilren accessoar med designer-vibe.
LA Keps Beige - LA Keps som är beige med snygga blommor  som design på framsidan, den är storlek 55,8.
Beige fleeceväst från Patagonia - Säljer en beige fleeceväst från Patagonia. Är 183cm lång
Vinter mössa  - Säljer en svart och grå väst mössa med klassiskt monogrammönster och kontrasterande kantband i blått.
Grå rutig lv väst - Säljer en grå väst från Louis Vuitton med klassiskt rutigt mönster och LV-logga framtill. Västen är stickad och har en exklusiv känsla med snygga detaljer. Perfekt för dig som gillar designerplagg och vill sticka ut med stil.