Alla kategorier > Skönhet > Parfym
Oscar de la renta parfym
Oscar de la renta parfym - 89 Oscar de la renta parfym - 90 Oscar de la renta parfym - 91

Oscar de la renta parfym

Storlek: 30ml
Kategori: Parfym
Färg: Guld

440 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Jag fick denna i present och har testat den men tyckte tyvärr inte om lukten, i och med att den är helt ny så kommer jag inte sänka priset för den. Nypris 550kr. Doften är Amber floral, ni får gärna söka upp den fullständiga notlistan på fragrantica 🪽

Angelina
Angelina
(23)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Parfym
Visa alla
Valentino Donna EdP 30 ml - Älskar denna doft men kommer tyvärr inte till användning 💗 endast använd ca 2-3 gånger
Valentino parfym med nitar och mönster - Säljer en lyxig parfym från Valentino i en genomskinlig glasflaska med nitar och rutmönster. Flaskan har svart kork och etikett med Valentino-loggan i rött. Innehållet är bärnstensfärgat och flaskan har en exklusiv och edgy design.
Victoria's Secret Temptation Mist - Fräsch body mist med noter av äpple och ökenblomma. Volym: 250 ml. Ingredienser inkluderar vatten, propylenglykol, glycerin, parfym, ricinolja, och flera doftämnen. Tillverkad i USA. Perfekt för dig som vill sticka ut!
Kayali Yum Boujee Marshmallow 100ml - Kayali Yum Boujee Marshmallow Intense är en Eau de Parfum på 100 ml, tillverkad i Frankrike. Doftnoter inkluderar fresia, jordgubb, rosa marshmallow, krämig kokos, vispad vanilj och rosa mysk. Perfekt för dig som vill sticka ut med en unik och söt signaturdoft. Kvitto medföljer.
ESSNCE BERRIES & CREAM - Endast testad. I nyskick. Ingen doft som passade mig tyvärr
Libre le parfum - YSL Libre Le Parfum 90 ml – Oöppnad, Ny i Förpackning  Säljer en helt ny och oöppnad Yves Saint Laurent Libre Le Parfum. Originalförpackning med plast kvar runt kartongen. Kvitto finns.  En elegant och intensiv damdoft med varma, sensuella toner – perfekt för både vardag och kväll.  Detaljer: 	•	Volym: 90 ml 	•	Skick: Ny, oöppnad 	•	Förpackning: Original, plastförseglad 	•	Kvitto: Ja  Perfekt som present eller till dig själv. Hör av dig vid intresse!
Louis Vuitton pacific chill  - Hej säljer en 100 ml pacific chill av Louis Vuitton.
ESSNCE Drunk Apple Pie parfym - Parfymen Drunk Apple Pie från ESSNCE kommer i en rund glasflaska med svart lock. Vätskan är gul och flaskan har en stilren, minimalistisk etikett.