Angelina

Oscar de la renta parfym

Storlek: 30ml
Kategori: Parfym
Färg: Guld

440 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Jag fick denna i present och har testat den men tyckte tyvärr inte om lukten, i och med att den är helt ny så kommer jag inte sänka priset för den. Nypris 550kr. Doften är Amber floral, ni får gärna söka upp den fullständiga notlistan på fragrantica 🪽

Mera från kategorin Parfym
Visa alla
Kayali 28 - 100 ml använde bara några sprut
Ysl libre - Inköp för ca 9/10 månader sen
Aurora Vanille Eau de Parfum - Aurora Vanille från ESSNCE Margareta Grääs är en Eau de Parfum säljer då det inte var en lukt som passar mig.  DÅ jag redan gått mer i pris så kommer jag inte göra det mer!!!
Kenzo flower parfym - Parfym från kenzo som jag knappt använt.
Valentino parfym i trendig design - Nyaste valentino parfymen 50 ml, helt ny endast testsprutad. Luktar vanlig/kokos i en väldigt fräsch och kvinnlig ton, jag gillar kryddiga parfymer därav säljer jag.
YSL Black Opium Parfym - Ny 50 ml
Versace Eros EDT - Versace Eros Eau De Toilette 46/100ml
Victoria's Secret Bare Vanilla Candied (Set) - (LIMITED EDITION) Set med Bare Vanilla Candied body mist (250 ml) och lotion (236 ml) från Victoria's Secret. Doften har inslag av vanilj, jordgubbssmulor och marshmallow. Flaskan och tuben är kopparfärgade med holografiska detaljer och godismotiv. Perfekt för dig som älskar söta, nostalgiska dofter. 🤎