Alla kategorier / Övrigt
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
H-M - Plånbok
Vita strumpor i storlek S/M - Säljer ett par vita strumpor i storlek S/M. De är förpackade i plast och har en grå detalj vid hälen. Perfekta för vardagsbruk eller träning.Stödstrumpor är en enkel men effektiv lösning för att förbättra blodcirkulationen och minska svullnad i benen. De är perfekta för långa arbetsdagar, resor eller för den som lider av trötta och tunga ben. Genom att ge ett lätt tryck på benen hjälper de till att förebygga problem som åderbråck och förbättra återhämtningen efter träning. Investera i stödstrump
Ostbricka vintage i glas m handtag - Säljer en rund ostbricka i transparent glas med handtag. Brickan har relieftext med ordet ost på flera språk, som cheese, fromage och kase. Perfekt för servering av ost och snacks. Snygg detalj till köket eller middagsbjudningen. 30cm i diameter.
Fin m mössa - Bra mössa m
Beige dunväst från OCNOWKS M - Snygg beige dunväst från OCNOWKS i storlek M. Västen har quiltad design, hög krage och dragkedja framtill. Två fickor på sidorna och diskret logga på bröstet. Perfekt att slänga över en hoodie eller tröja för extra värme.
M
M - 89

M

Storlek: M
Kategori: Övrigt
Märke: Prada
Färg: Vit

350 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

10/10

Buy.me92
Buy.me92
(3)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Morris - 9/10
Levi's 501 ljusblå jeans med patchar - Ljusblå Levi's 501 jeans med raka ben och flera patchade hål och slitningar för en riktigt vintage vibe. Klassisk femficksmodell med knappgylf och detaljer i koppar. Perfekta för dig som gillar en avslappnad och unik stil.
Färgglad stickad tröja med blockmönster - Säljer en stickad tröja med grafiskt blockmönster i vitt, marinblått och rött. Tröjan har rund halsringning, långa ärmar och ribbade muddar. Liten broderad logga på bröstet. Perfekt för dig som gillar retro och streetwear vibes.
Blå stickad tröja från Ralph Lauren - Snygg blå stickad tröja från Ralph Lauren med V-ringning och den klassiska loggan broderad på bröstet. Tröjan har långa ärmar och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt att matcha med jeans för en clean look.
Levi's 501 ljusblå jeans - Klassiska Levi's 501 jeans i ljusblå tvätt med rak passform. Jeansen har fem fickor, knappgylf och den ikoniska läderpatchen bak i midjan. Tillverkade i slitstark bomullsdenim, perfekta för en avslappnad och tidlös stil.
Vita täckbyxor Sail Racing - Snygga vita täckbyxor från Sail Racing med svarta detaljer och förstärkningar på knäna. Byxorna har dragkedjeförsedda fickor och logga på ena benet. Perfekta för vinterns alla äventyr och håller dig både varm och torr.
Svart pufferjacka från Parajumpers - Säljer en svart pufferjacka från Parajumpers med huva och gul detalj vid halsen. Jackan har quiltad design, dragkedja framtill och ribbade muddar vid ärmar och midja. Perfekt för kalla dagar och riktigt snygg till jeans.
Svart hoodie med färgglada vingar - Säljer en svart hoodie från Marcelo Burlon med ett unikt tryck av blå och gula vingar över axlar och bröst. Hoodien har huva med dragsko och är tillverkad i mjukt bomullsmaterial. Perfekt för dig som vill sticka ut med en cool och kreativ design.
Liknande annonser
Visa alla