Alla kategorier / Övrigt
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Vit spetsbody med knäppning - Säljer en vit body med tunna axelband och vadderade kupor. Bodyn är täckt av blommig spets och har praktisk knäppning i grenen. Perfekt för att styla under en kavaj eller till jeans för en trendig look. Den är lite knopprig vid bysten men det går att fixa.
Spets body - Vit body av spets med kryss detaljer i ryggen, knäppa med knappar i skrevet. Står ingen storlek på den men passar mig som har xs. 130 kr med frakt inkluderat i priset.
Vit spetsbody med glittertext Vit body - Säljer en vit body med långa spetsärmar och tryckknappar i grenen. Framsidan har glittrig text med ordet 'One' i rosa. Materialet är en kombination av spets och mjuk bomull på insidan, vilket gör den bekväm och snygg. Perfekt för speciella tillfällen. För 1år
Vit spetsbody - Vit spetsbody, aldrig använd. Strl.XL
Vit spets body - En vit body i vit spets
Spets body  - Från hunkemöller, storlek S!
Vita benvärmare - Använt några gånger men de är inte smutsiga eller sönder.
Vit spetsbody
Vit spetsbody - 89 Vit spetsbody - 90 Vit spetsbody - 91

Vit spetsbody

Storlek: XS-S
Kategori: Övrigt

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Så dreamy spetsbody 🕊️ tyvärr lite stor i bysten för mig, skulle säga att den är storlek XS-S med typ B-C kupa. Skriv om du har frågor eller vill ha mått! Fint skick! ♡

Alicia
Alicia
(25)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Jaded London jacka - Jacka från Jaded London.  Storlek 34  Pris diskuterbart
 - Svart bomberjacka med orange foder. 2 yttre fickor och 2 innerfickor, alla stängs med tryckknapp. tryckknappen till innerfickan på ena sidan är trasig (se 3e bild) annars bra skick.  Lite noppriga muddar kanske, kan ta bättre bild.
Långklänning  - Superfin vit klänning i mesh med guldiga stjärnor och månar på.  Genomskinlig.
Leopardblus - Blus i fint skick förutom litet hål vid sömmen i nacken (se bild 3). Säkert lätt att sy igen och inte synligt. Men billigare pris pga detta såklart. Snörning fram och lite vidare i slutet av ärmarna. Pris diskuterbart ~
Vit spetstopp - Jättefin vit topp i spets. Lite genomskinlig på vissa ställen som man ser på bilderna 🕊️
Vit topp  - Superfin mjuk tröja med små blommor. Från Urban Outfitters och bara använd 1 gång, Men har en superliten fläck på framsidan (se bild 2) som knappt syns? Kanske går bort med lite engagemang också. Kom med prisförslag!
Korsett  - Läggs ut igen pga oseriös köpare!  Super dreamy korsett med avtagbara axelband. Möts helst upp i Stockholm.
Svarta boots med dragkedja - Snygga svarta boots från Vagabond med klack och dragkedja på sidan. Fint använt skick, några små märken, se bilder. Pris diskuterbart, möts helst upp!
Liknande annonser
Visa alla