Alla kategorier / Övrigt
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Arket solglasögon  - Fint skick utan repor
Arket solglasögon  - Fint skick utan repor
Arket solglasögon  - Fint skick utan repor eller så
Prada mössa - Säljer en snygg rosa mössa från Prada med ribbstickad design och uppvikt kant. Mössan har en metallbricka med Prada-loggan framtill som ger en lyxig touch. Perfekt accessoar för att lyfta din vinterstil.
Randiga pyjamasbyxor från ARKET - Snygga pyjamasbyxor från ARKET i blåvitt randigt mönster. Byxorna har rak passform, resår i midjan och är tillverkade i ett mjukt och lätt tyg som känns skönt mot huden. Perfekta för mysiga sommarmorgnar! Omsydda i rumpan av mig för bättre passform.
Mössa  - En rosa mössa perfekt till vintern
Mössa - Rosa mössa i one size
Bikini arket  - Så fin bikini från arket, måste sälja då den har blivit för liten för mig! Använd en gång men inte badad i❤️ storlek 38🫶
Arket mössa
Arket mössa - 89

Arket mössa

Storlek: Onesize
Kategori: Övrigt
Märke: Arket
Färg: Rosa

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer denna fina mössa från arket i en underbar rosa färg, som är helt slutsåld🩷 använd vid något enstaka tillfälle och har inga defekter 💕 skriv vid intresse och köparen står för frakten

Julia s
Julia s
(7)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Jeans - Säljer dessa jeans i nyskick då de enbart är använda en gång 🫶🏼 köpte dom för 599 men säljer för 200 💙 de är lite mer blå i verkligheten, skriv vid intresse 😋
Liknande annonser
Visa alla