Alla kategorier > Övrigt
Ribbat sett
Ribbat sett - 89 Ribbat sett - 90

Ribbat sett

Storlek: XS
Kategori: Övrigt
Märke: H&M

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

SÅ SKÖNT SETT

angelinamaria
angelinamaria
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Sett  - Finns ej o köpa i butik längre. Skickar fler bilder vid intresse
Zebra sett - Använt en gång, som nytt! Går att köpa delarna separat för 200. Nypris för både tröja&shorts ca 650:- 💃🏻
Grön ribbad stickad sett  - Säljer en grön stickad mjukis sett med ribbad struktur. Knappt använd. skriv om ni undrar om något 💕(läs min profil)
Strukturerat sett - Säljer detta sett från h&m i samma tyg båda är i storlek xs🖤
Michmika sett - Oanvänt michmika sett, lappen kvar, nypris 2700, storlek xs, skulle säga passar xs-s. Är absolut öppen för prisförslag, kan mötas upp i Stockholm och det är bara att skriva för fler bilder! Det är alltså både en topp och ett par byxor!!
pyjamas sett  - jätte fin pyjamas sett använd 1 gång
Bikini sett  - Säljer denna underdel och överdel. Köparen står för frakt
Andra annonser från Övrigt
Visa alla
Plånbok - Helt ny. Inte använd.
Valentino armband  - Tjabba! Säljer nu detta Valentino armbandet! Det är i ett okej skick 7/10, inga defekter bara använt! Om ni har några frågor eller funderingar så är det bara att höra av sig!😁
Vitt bälte  - Helt nytt
Grå dunväst från Polo Ralph Lauren - Säljer en grå dunväst från Polo Ralph Lauren i storlek S. Västen har hög krage, två sidofickor med dragkedja och quiltad design. Perfekt att slänga över en hoodie eller tröja för extra värme. Klassisk och stilren look. Hundra procent äkta 💯
Svart dunväst från Moncler med huva - Säljer en svart, glansig dunväst från Moncler med huva och dragkedja framtill. Västen har två fickor med dragkedja och klassisk Moncler-logga på bröstet. Perfekt för lager-på-lager och snygg till streetwear. Sitter bra på mig är 170
Grå rutig Louis Vuitton mössa & halsduk - Säljer en snygg grå mössa och matchande halsduk från Louis Vuitton. Båda har ett rutigt mönster och en diskret Louis Vuitton-plakett. Setet kommer i original orange LV-box och är perfekt för dig som vill ha en lyxig accessoar till vintern.
Colmar Väst - Säljer denna riktigt snygga väst från Colmar, perfekt till lager på lager nu till vinter och våren! Super bra skick (9/10). Västen säljs inte längre så är sjukt eftertraktad🤩  Tveka inte på att kontakta vid frågor!
Omega X Swatch Moonshine Gold - Omega X Swatch Mission to Earthphase Moonshine Gold.