Alla kategorier > Övrigt
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Sephora setting powder  - Endast testad!
Setting powder - Säljer detta prisbelönta oanvända setting powder från lh cosmetics! Det är helt oanvänt och är en av dom bästa setting powdrena❤️Skriv vid funderingar!  Nypris 379kr, mitt pris 279kr!
Ysl setting powder - All hours setting powder från ysl, köpt för 650kr användt två gånger men färgen är tyvärr lite för mörk för mig
Isadora loose setting powder - Superfint isadora puder som lägger sig fint på huden. Använd några gånger
Bellapierre Banana setting powder - Banana setting powder. Nästan aldrig använt. Nypris 300kr
Powder paff - De är turkosa men de ser blåa utt på bilden!🩷 10kr st och 30 för båda
Huda beauty setting powder - Helt ny oöppnad huda beauty setting powder
Setting spray - Oanvänd
setting powder
setting powder - 89 setting powder - 90

setting powder

Storlek: NO SIZE
Kategori: Övrigt

30 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

setting powder från maybelline new york💓plasten för hålen är borttaget men det är fortfarande helt oanvänt! köptes för 129 kr, jag säljer det för 30

Sellout
Sellout
(48)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Övrigt
Visa alla
Rosa Intimissimi bh - Rosa bh från Intimissimi med push upp.  Storlek 75b. Välanvänd men fint skick
Svart ribbstickad Moncler mössa - Säljer en svart ribbstickad mössa från Moncler med uppvikt kant och klassisk Moncler-logga framtill. Mössan är i mjukt material och har en stilren look som passar till det mesta. Perfekt accessoar för kyliga dagar.
Louis vuitton bälte - Säljer mitt snygga Louis vuitton bälte i svart. Helt ny och oanvänd bälte. Perfekt om du vill ge outfiten lite extra lyxig känsla. Vid minsta fundering – tveka inte på att höra av er!
Moncler mössa - Säljer en svart ribbstickad mössa från Moncler med klassisk logotyp framtill. Mössan är tillverkad i mjuk ull och har en bred uppvikt kant för extra stilpoäng. Perfekt för dig som vill ha en clean och snygg look under kyliga dagar. Syd på toppen men syns inte, se bild 3. Gratis marmor armband vid köp!
intimissimi bh💙 - jätte fin bh från intimissimi i storlek 70B💕 använd 1 gång & nypris 520kr🤗
Svart spetsbody med push up - Snygg svart stringbody med push up-effekt och tunna axelband. Bodyn är gjord i genomskinlig spets med blommigt mönster och har vadderade kupor för extra lyft. Perfekt för dig som vill ha en feminin och trendig look. Helt slutsåld på hemsidan☺️
Duffel - Weekend bag, vet ni så vet ni! Nyskick
Svart dunväst från Moncler - Säljer en svart, glansig dunväst från Moncler med huva och två praktiska fickor med dragkedja. Västen har quiltad design och Moncler-logga på bröstet. Perfekt för kyliga dagar och har en snygg, modern look med dragkedja framtill. inget fel på den.