Alla kategorier / Övrigt
Ridväst
Ridväst - 89 Ridväst - 90 Ridväst - 91

Ridväst

Storlek: 158/164
Kategori: Övrigt

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Rosa ridväst, jätteskön på sommaren. Använt den en gång så den är nästintill ny. Det är storlek 158/164 men jag är en xs och tycker inte att det är någon skillnad. Frakten ingår i priset

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Polo Ralph Lauren tröja  - Nästintill helt ny marinblå Polo Ralph Lauren tröja i väldigt fint skick, använd ungefär 2 gånger. Storlek 16 men jag skulle säga att den är precis som XS.
Svart väst - Svart väst från H&M.
Vårjacka - Helt oanvänd Ralph lauren jacka i storlek 14-16, skulle säga att den är som s på en tjej. Passar utmärkt på både tjej och kille.
Liknande annonser
Visa alla
En rid väst - En väst som är ganska använd och lite smutsig men är i bra sckik. Kan även tänka mig att ta något annat pris om förslag!
Ridväst  - Den är lite smutsig där o där men annars är den jätte fin och skön,när jag köpte den kostade den 2000kr men nu kostar den i affären 1000kr så säljer för 500kr för den är lite smutsig
Ridväst - En jättefint ny ridväst som aldrig är använd,Den har etikett på och är i storlek S💗 priset kan diskuteras
Ridväst - Säljer denna ridväst för 100kr🌟
Ridväst - Perfekt första ridväst för nybörjare inom ridningen och level 3 klassad ridväst (se bild 3)
Ridväst - Aldrig andvänd. Super fin
Ridväst - Fin och hel ridväst av bra kbalite för stora barn.
Ridväst  - Risväst som passar i åldrarna 12-15 skulle jag säga.
Fortsätt i appen →