Alla kategorier > Övrigt
Kimono
Kimono  - 89 Kimono  - 90 Kimono  - 91

Kimono

Storlek: S
Kategori: Övrigt
Färg: Beige

30 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Beige kimono från Shein i storlek S. Aldrig använd så i nyskick. Nypris 129kr, mitt pris 20kr plus frakt

Ida Norling
Ida Norling
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Kimono - Jätte skön kimono i sammet 🫶🏻
Yasuragi kimono  - Säljer en Yasuragi morgonrock/ kimono tillverkad i mjuk bomull. Kimonon har breda ärmar, knytband i midjan och kommer med en matchande tygpåse. Perfekt för dig som vill ha något unikt och bekvämt. Passar M och L i storlek
kimono  - Bra skick
Svart kimono - Snygg svart kimono i satin med knytband i midjan och v-ringad hals. Ärmarna är trekvarts och har fina spetsdetaljer vid ärmslut och nederkant. Den enda skillnaden är att den jag säljer är långärmad
Kimono  - Kontakta för fler bilder, pris kan diskuteras!   Fraktkostnad: 24kr
Beige satin kimono med fuskpälsdetaljer - Säljer en beige kimono-inspirerad  morgonrock  i satin med fuskpäls vid ärmslut och nederkant. Jackan har knytband i midjan och en glansig finish som ger en lyxig känsla. Perfekt för dig som vill sticka ut lite extra.
Kimono - Vacker kimono onesize i viscose. Köpt på Lindex
Andra annonser från Övrigt
Visa alla
AirPods Pro 2 - Tja! Jag säljer nya oöppnade AirPods Pro 2 med noisecancelling för endast 299kr styck! Jag har flera stycken på lager just nu så det är bara höra av er hur många ni vill ha, (ett par funkar också såklart). Har bilder osv om ni önskar det!
Canada Goose Crofton Vest | Medium - Slim size, rekommenderar dig som har medium. Snygg svart dunväst från Canada Goose med hög krage och broderad logga på bröstet. Västen har quiltad design, dragkedja framtill och två sidofickor. Materialet är glansigt och känns riktigt lyxigt, perfekt för kalla dagar. Passformen är normal och västen är stilren och tidlös.
Svart off shoulder spetsbody Intimissimi  - Säljer en svart body med off shoulder-design och bred spetskant upptill. Tight passform som framhäver figuren och ger en stilren look. Den är från Intimissimi i väldigt bra skick.
 karambit blue steel - Säljer en blue steel karambitkniv. Perfekt för samlare eller prydnad, (det är en riktig kniv som är väldigt väldigt vass)
Intimissimi bh - Säljer denna jättefina och populära intimissimi bh:n. Köpt för 559kr och säljer därför för 399kr. Väldigt bra skick! Hör av vid frågor💛💛
Grå-bh från Intimissimi - Säljer en grå bh från Intimissimi med vadderade kupor och vacker spetsdetalj över hela bh:n. Axelbanden är dekorerade med spets och bh:n har hakknäppning bak. Materialet är mjukt och stretchigt för extra komfort.
Push up body - Säljer den populära push up bodyn från hm i storlek S.