Alla kategorier / Övrigt
Strand cover up
Strand cover up - 89

Strand cover up

Storlek: S
Kategori: Övrigt
Märke:

30 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Nöstan aldrig använd

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
5par byxor  - Super bra skick, nästan aldrig använda
5 par tröjor - Väldigt bra skick,
3 bh:ar och en booblift - Alla bh:ar är D cupa och 75-85 runt om.
Kjolar - Super skick
Tubtopp - Bra skick
5par klänningar - Bra skick
Klänningar - Aldrig använda
Liknande annonser
Visa alla
Bikini & cover up - Matchande bikini set och matchande cover up. Aldrig använt något av det.
Cover up - Cover up underdel , 20kr+frakt , aldrig använd
Ren Slätt Cover-Up - Helt ny
Bikini cover up - Storlek 150 den är stretchig och den är mesh så man ser igenom men den passar fint perfekt till stranden
Bikini cover up  - Bikini cover up, gul
Svart  beach cover up kortkjol med sjöstjärnedetalj - Supersnygg svart  beach cover up kortkjol med omlott-design och en glittrig sjöstjärna som detalj framtill. Kjolen har en slits på sidan och är gjord i ett mjukt syntetmaterial som känns skönt mot huden. Perfekt för strandhäng eller poolparty!
Fortsätt i appen →