Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svart skjorta med vita detaljer Anna Field - Svart långärmad skjorta från Anna Field med klassisk krage och vita kontrastsömmar längs kanterna och vid bröstfickan. Skjortan har knäppning framtill och är tillverkad i mjukt material som känns skönt mot huden. Perfekt för dig som gillar stilren och enkel design.
Grå linnetopp och shorts med spets från Anna Field - Supersöt grå linnetopp och shorts från Anna Field med tunna axelband och v-ringning. Toppen har vita spetsdetaljer längs halsringning och nederkant. Perfekt till mysiga hemmakvällar eller sommarhäng. Det följer även med matchande shorts, helt enkelt ett fint set!
Pyjamas  - Super skön pyjamas i silkes liknande material🩷
Pyjamas - En pyjamas från zalando (nypris 199kkr). Fick hem igår o passade inte riktigt mig. lappar finns kvar. (SET) Har storlek S
Pyjamas  - En skön pyjamas. Som jag tyvärr inte andvänder. I svart och lite vitt. Vet inte var ifrån den kommer därav jag fick den i present och lappen har klippts av. Både tröja o shorts för 99 kr.💕💕💕
Pyjamas  - Säljer denna jättefina pyjamas från boohoo då den tyvärr var för liten för mig. Helt oanvänd så alltså i nyskick.
Pyjamas  - Fin pyjamas
Minou Valbrant
Minou Valbrant
Anna field pyjamas
Anna field pyjamas - 89 Anna field pyjamas - 90 Anna field pyjamas - 91

Anna field pyjamas

Storlek: S
Kategori: Övrigt
Märke: Anna Field

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Jätte söt pyjamas som tyvärr aldrig kommit till användning då den var för liten :( Toppen är korsad i ryggen och V-ringad med spets därframme. Byxorna är vida, med fickor och resår i linningen. Hör av dig vid intresse 💕

Mera från kategorin Övrigt
Visa alla
INTIMISSMI GIOIA PRETTY FLOWERS SUPER - Push up-bh - pink - BH från intmissmi. GIOIA PRETTY FLOWERS SUPER - Push up-bh - pink
grisch strumpor - säljer mina riktigt feta john pork strumpor. jag har goonat lite i vänstra strumpan men förutom det så finns det inga defekter
Burberry rutigt skärp med BB-spänne - Säljer ett Burberry bälte i klassiskt beige och rött rutigt mönster med silverfärgat BB-logga som spänne. Bältet är gjort i skinn och har den ikoniska Burberry-rutan med röda och svarta detaljer. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit.
Spets body från h&m - Säljer den populära spetsbodyn från hm!!💞 säljer för den kom inte till användning!
Lv bälte  - Säljer ett Louis Vuitton bälte i svart och grått med klassiskt rutigt mönster och stor LV-logga i silver på spännet. Bältet är gjort i skinn och har snygga detaljer med präglad text på insidan. Perfekt för dig som vill ha en lyxig accessoar med ikonisk design.
Moncler mössa med ränder - Snygg svart mössa från Moncler med breda randiga detaljer i rött, vitt och marinblått. Framtill sitter Monclers klassiska broderade logotyp. Mössan är stickad och har en mjuk, skön känsla som passar perfekt när det är kallt ute.
Frank - Legendary glickpass skin
Intimissimi  - Svart intimissimi pretty flowers bh 75B 🖤