Alla kategorier > Övrigt
Grön Bikini
Grön Bikini - 89 Grön Bikini - 90

Grön Bikini

Storlek: XS-M
Kategori: Övrigt
Märke: Zara

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En jättefin grön bikini som inte passade mig, det är en M i storleken men skulle passa S mer. Jag har endast testat över delen då den var förliten, jag älskar färgen💚

Tyra Johansson
Tyra Johansson
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Grön bikini - Skit snygg grön bikini med strukturerat tyg och bygel-bh. Båda delarna är i storlek S!💚
Grön bikini - Grön bikini från stadium, knappast använd
Grön bikini  - Grön bikini från Gina Tricot i bra skick, storlek 36/S, obs, skulle säga att färgen är en aning grönare än på bilden🫶🫶
Grön bikini - Grön bikini från NAKD, aldrig använd. Grön bikini från NAKD. Toppen i strlk 75C & trosan i strlk XS. Ingen fraktkostnad. Originalpris för båda delarna, 448kr.
Grön bikini  - Ljusgrön bikini från Gina Tricot 🤍🤍
Ljus grön bikini - Ljus grön ribbad bandeau bikini från hm.
Andra annonser från Övrigt
Visa alla
Plånbok - Helt ny. Inte använd.
Grå dunväst från Polo Ralph Lauren - Säljer en grå dunväst från Polo Ralph Lauren i storlek S. Västen har hög krage, två sidofickor med dragkedja och quiltad design. Perfekt att slänga över en hoodie eller tröja för extra värme. Klassisk och stilren look. Hundra procent äkta 💯
Vitt bälte  - Helt nytt
Svart dunväst från Moncler med huva - Säljer en svart, glansig dunväst från Moncler med huva och dragkedja framtill. Västen har två fickor med dragkedja och klassisk Moncler-logga på bröstet. Perfekt för lager-på-lager och snygg till streetwear. Sitter bra på mig är 170
Grå rutig Louis Vuitton mössa & halsduk - Säljer en snygg grå mössa och matchande halsduk från Louis Vuitton. Båda har ett rutigt mönster och en diskret Louis Vuitton-plakett. Setet kommer i original orange LV-box och är perfekt för dig som vill ha en lyxig accessoar till vintern.
Colmar Väst - Säljer denna riktigt snygga väst från Colmar, perfekt till lager på lager nu till vinter och våren! Super bra skick (9/10). Västen säljs inte längre så är sjukt eftertraktad🤩  Tveka inte på att kontakta vid frågor!
Grått set med Dior-mönster - Snyggt tvådelat set från Dior med t-shirt och shorts i matchande grått och vitt monogrammönster. T-shirten har rund halsringning med ljusgrå kant och shortsen har dragsko i midjan. Perfekt för en trendig och avslappnad look.
Omega X Swatch Moonshine Gold - Omega X Swatch Mission to Earthphase Moonshine Gold.