Alla kategorier / Övrigt
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Elastiska träningsband - 3 st motståndsrep/ elastiska träningsband som funkar perfekt till träningen, både i gymmet och hemifrån! Har aldrig blivit använda men har blivit lite missfärgade. De tre är olika stretchiga
Träningsband  - 2 olika träningsband i olika längder. Bra om man tränar rumpa, mage och ben. Nya och trendigt märke.
Träningsband Loop Bands 3-pack från SOC - Säljer ett 3-pack träningsband från SOC i olika motstånd: light (blå), medium (orange) och hard (svart). Perfekta för träning och stretching. Varje band är ca 30 x 5 cm och har tydlig märkning av motståndsnivå.
Tränings band (one size) - Ett militärgrönt träningsbannd som aldrig har används💕”sträcken” på bandet är reflexer💗(köparen står för frakten)
Better Bodies - Glute Force - 3-pack träningsband  - Oanvänt trepack träningsband från Better Bodies. Banden har olika motstånd: Heavy/medium/light. Kamoflagemönstrade.
Träningsband i rosa, lila och grå - Tre elastiska träningsband i snygga färger: rosa, lila och grå. Perfekta för hemmaträning, stretching eller styrkeövningar. Banden är breda och platta, vilket gör dem bekväma att använda för olika övningar. Säljs som set.
Träningsband
Träningsband  - 89 Träningsband  - 90

Träningsband

Storlek: Onesize
Kategori: Övrigt
Märke: aim'n
Färg: Brun

70 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Träningsband som aldrig kommit till andhämtning! Tre band med olika styrkor

Adelalidner
Adelalidner
(5)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Puffer jacka - Super fint puffer jacka som är perfekt till våren. Använd några gånger så den är i gott skick! 🤍 Priset är exklusive frakt.
Kostymbyxor  - Svarta kostymbyxor från H&M i bra hållbart kvalite! Storlek 34 men passar en 36 också! Jag är en 36/38 och får på mig de men är nägot små! Frakten blir mer precis när man vägt produkt!
Zara cargo byxor  - Super fina cargo byxor, använda en gång! Passar inte mig längre så kommer kunna ge fler bilder på byxorna om ni vill se de på! Storlek 38 men är väldigt små så skulle säga att d spadar en 34/36.
Röd klänning  - Älskar denna klänning men passar inte mig längre! Liten i storleken, detta är en storlek 40 men är mer passande för en 36/38! Använd för att ta denna bilden, ej mer än så! Helt slutsåld på hemsidan!
Rosa klackskor - Super fina klackskor i härliga färger! Använda sparsamt, väldigt sköna klackskor då klacken sitter i mitten av hälen!
Virkad väska  - Super fin virkad väska i marinblå! Aldrig använd 💕
Low waist midwaist jeans - Super snygga jeans i världens snyggaste tvätt! Har två par och säljer den ena som är oanvänd! 💕Bär de mer low waist men är egentligen en midwaist byxa!  30/30, upplever de dock längre i modellen då jag brukar ha 32!
Liknande annonser
Visa alla