Alla kategorier > Skönhet > Parfym
1 ml sample/doftprov av Lorenzo Pazzaglia Speechless Extrait de Parfum
1 ml sample/doftprov av Lorenzo Pazzaglia Speechless Extrait de Parfum - 0

1 ml sample/doftprov av Lorenzo Pazzaglia Speechless Extrait de Parfum

Storlek: 1 ml
Kategori: Parfym
Färg: Svart
Skick: Mycket bra skick

45 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Ett sample på 1 ml av Lorenzo Pazzaglia Speachless Extrait de Parfum. Detta är en ny parfym från märket Lorenzo Pazzaglia som många inte har hunnit prova än, då den kan vara svår att få tag i. Den har noter av b.l.a persika, citrus och nektarin. Det gör den till en tropisk parfym som passar perfekt nu till sommaren. Lorenzo Pazzaglias parfymer håller väldigt länge på huden och luktar starkt så man behöver inte använda så många sprays för att lukta bra och länge. Skriv till oss om ni har frågor.

SweBroScents
SweBroScents
(26)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
2 ml sample/doftprov av Lorenzo Pazzaglia Speechless Extrait de Parfum - Ett sample på 2 ml av Lorenzo Pazzaglia Speachless Extrait de Parfum. Detta är en ny parfym från märket Lorenzo Pazzaglia som många inte har hunnit prova än, då den kan vara svår att få tag i. Den har noter av b.l.a persika, citrus och nektarin. Det gör den till en tropisk parfym som passar perfekt nu till sommaren. Lorenzo Pazzaglias parfymer håller väldigt länge på huden och luktar starkt så man behöver inte använda så många sprays för att lukta bra och länge. Skriv till oss om ni har frågor.
3 ml sample/doftprov av Lorenzo Pazzaglia Speachless Extrait de Parfum - Ett sample på 3 ml av Lorenzo Pazzaglia Speachless Extrait de Parfum. Detta är en ny parfym från märket Lorenzo Pazzaglia som många inte har hunnit prova än, då den kan vara svår att få tag i. Den har noter av b.l.a persika, citrus och nektarin. Det gör den till en tropisk parfym som passar perfekt nu till sommaren. Lorenzo Pazzaglias parfymer håller väldigt länge på huden och luktar starkt så man behöver inte använda så många sprays för att lukta bra och länge. Skriv till oss om ni har frågor.
2 ml sample/doftprov av BDK Pas Ce Soir Extrait  - Ett sample på 2 ml av BDK Pas Ce Soir Extrait. Det är en frisk året runt parfym med noter som päron, ingefära, vita blommor och en vanilj i basen som gör den utmärkt för både sommar och vinter. Våra samples är helt nya och gjorda av glas. Det är fritt fram att skriva till oss om ni har frågor!
3 ml sample/doftprov av BDK Pas Ce Soir Extrait  - Ett sample på 3 ml av BDK Pas Ce Soir Extrait. Det är en frisk året runt parfym med noter som päron, ingefära, vita blommor och en vanilj i basen som gör den utmärkt för både sommar och vinter. Våra samples är helt nya och gjorda av glas. Det är fritt fram att skriva till oss om ni har frågor!
1ml sample/doftprov av BDK Pas Ce Soir Extrait Parfum - Ett sample på 1ml av BDK Pas Ce Soir Extrait. Det är en frisk året runt parfym med noter som päron, ingefära, vita blommor och en vanilj i basen som gör den utmärkt för både sommar och vinter. Våra samples är helt nya och gjorda av glas. Det är fritt fram att skriva till oss om ni har frågor!
1 ml sample/doftprov av Nova Scents Naiara X - Ett sample på 1 ml av Nova Scents Naiara X. Den är inspirerad av Nishane Ani X. Den har noter av b.l.a citrus, melon, grönt äpple, lavendel och vanilj. Parfymen håller bra på huden och projicerar bra. Våra samples är helt nya och är gjorda av glas. Har ni några frågor är ditt fritt fram att skriva till oss.
1 ml sample/doftprov av Niche 4 All Lemon Mango - Ett sample på 1 ml av Niche 4 All Lemon Mango. Det är en tropisk parfym som passar perfekt till sommaren. Parfymen är inspirerad av SHL God Of Fire men med lite mer citrus. Våra samples är helt nya och är gjorda av glas så dom är i mycket bra skick. Det är fritt fram att skriva till oss om ni har några frågor.
2 ml sample/doftprov av Nova Scents Naiara X - Ett sample på 2 ml av Nova Scents Naiara X. Den är inspirerad av Nishane Ani. Den har noter av b.l.a citrus, melon, grönt äpple, lavendel och vanilj. Parfymen håller bra på huden och projicerar bra. Våra samples är helt nya och är gjorda av glas. Har ni några frågor är ditt fritt fram att skriva till oss.
Andra annonser från Parfym
Visa alla
Yves Saint Laurent Y Eau de Parfum 100ml - Yves Saint Laurent Y Eau de Parfum i 100 ml flaska. 90ml kvar. Säljer pga pengar behov. 4.55/5 av tusentals professionella  ny pris 900kr
Prada Paradoxe Intense EdP 50ml - Prada Paradoxe Intense Eau de Parfum i 50 ml flaska. Parfymen är använd 3 gånger och kommer i original kartongen. Parfymen är påfyllningsbar.
One Bold Chemist parfymer - Helt nya parfymer från One Bold Chemist, säljer pga att det inte gick att returnera
Yves Saint Laurent Libre Eau de Parfum - Säljer en lyxig parfym från Yves Saint Laurent, Libre Eau de Parfum. Flaskan är transparent med guldiga detaljer och har en svart, asymmetrisk kork. Doften är elegant och flaskan har en modern design med YSL-loggan i guld. 30ml men det finns 25 ml kvar. Har tyvärr ingen kartong kvar! - Titta gärna på mina andra annonser!!
Valentino Uomo Born In Roma Yellow Dream - Valentino Uomo Born In Roma Yellow Dream är en parfym för män med en lyxig, transparent glasflaska i nitat mönster och svart kork. Flaskan har en svart etikett med gul text. Förpackningen är svart med gul text och rymmer 100 ml Eau de Toilette. Oanvänd, pris kan diskuteras
Louis Vuitton Imagination parfym 98 ml - Det är fast pris. Det finns även möjlighet att beställa 10, 30, 50 ml av parfymen.
Valentino Born in roma uomo intense edp - Valentino born in roma uomo intense edp | 50ml cirka 25ml kvar | fler bilder går att fixa | säljer för att den ej kommer till användning⭐️
Tom Ford Tobacco Vanille 100 ml - Exklusiv parfym från Tom Ford, Tobacco Vanille, i en elegant svart och guld rektangulär flaska på 100 ml. Flaskan har en lyxig känsla med guldfärgade detaljer och tydlig märkning på framsidan. Eau de Parfum med en unik och djup doftprofil.