Alla kategorier > Skönhet > Parfym
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Creed Aventus Parfym 100 ml - Exklusiv Creed Aventus parfym i en elegant glasflaska med svart etikett och silverdetaljer. Förpackningen är stilren och svart med Creed-logotypen och en ryttare i silver. Flaskan rymmer 100 ml av denna ikoniska doft.
Creed Aventus Parfym 100 ml - Exklusiv Creed Aventus parfym i en elegant glasflaska med svart och silver detaljer. Flaskan rymmer 100 ml och kommer i en stilren svart kartong med silverlogotyp. Oöppnad, orginala priset är 3800kr. Priset kan diskuteras vid snabb affär.
Creed Aventus 120ml parfym - Exklusiv Creed Aventus, 120 ml. En ikonisk parfym med lyxig känsla och stilren design. Perfekt för dig som vill sticka ut och göra intryck. Snygg flaska som passar i samlingen.
Creed Aventus Parfym - Säljer en lyxig och elegant parfym från Creed, modellen Aventus. Flaskan är på 100 ml och kommer i en stilren svart förpackning med silverdetaljer. Creed är kända för sina exklusiva dofter och denna är inget undantag. Perfekt för den som vill ha en sofistikerad och tidlös doft.
Creed Aventus Parfym 100 ml - Säljer en exklusiv Creed Aventus parfym i en elegant svart förpackning. Flaskan rymmer 100 ml och doften är känd för sin lyxiga och tidlösa karaktär. Perfekt för den som vill ha en sofistikerad och kraftfull doft.
Creed Aventus Parfym  - Populär och väl doftande Aventus Creed parfymen. Har ej något kvitto på köpet därav priset. Fick den i julklapp och har endast öppnat den för att lukta på parfymen. Nypris cirka 3500kr, mitt pris 2349kr. Kom gärna med bud!
Creed Aventus Parfym - Exklusiv parfym från Creed, Aventus, med en elegant flaska i glas och svart detaljer. Förpackningen är stilren och svart med märkets logotyp. Perfekt för den som söker en lyxig doftupplevelse.
Creed Aventus Parfym - Exklusiv Creed Aventus parfym i en elegant glasflaska med svart kork. Förpackningen är stilren och svart med silverdetaljer. En doft som utstrålar lyx och elegans, perfekt för den som vill sticka ut.
Creed Aventus Parfym 100 ml
Creed Aventus Parfym 100 ml - 0 Creed Aventus Parfym 100 ml - 1 Creed Aventus Parfym 100 ml - 2 Creed Aventus Parfym 100 ml - 3

Creed Aventus Parfym 100 ml

Storlek: 100 ml
Kategori: Parfym
Märke: Creed
Skick: Mycket bra skick

999 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en exklusiv Creed Aventus parfym i en elegant glasflaska med svart etikett och silverdetaljer. Flaskan rymmer 100 ml och kommer i en stilren svart kartong med silverlogotyp. Perfekt för den som söker en lyxig doftupplevelse. Säljer då den inte kommer till användning.

Noah Isaksson
Noah Isaksson
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Parfym
Visa alla
Dolce & Gabbana Light Blue Homme edt - Fräsch eau de toilette för honom från Dolce & Gabbana. Säljer billigt nu vid jul
Prada Milano unik parfymflaska - Snygg och modern parfym från Prada Milano i en unik, geometrisk flaska med orange innehåll. Perfekt för dig som vill sticka ut med en exklusiv accessoar på hyllan. Märket signalerar lyx och trendkänsla.
Billie Eilish No.2 Parfym 50ml - Säljer denna parfym. Den är nästan helt full och oanvänd. Hör av dig vid frågor och funderingar!
ESSNCE Carashmellow Eau de Parfum - ESSNCE Carashmellow Eau de Parfum, 50 ml. Endast testsprayat en gång
Valentino Donna Born In Roma 100ml - Valentino Donna Born In Roma Eau de Parfum, 100 ml. Tillverkad i Frankrike. Ingredienser: alkohol, parfym, vatten, bensyl salicylat, linalool, limonen, citral, benzyl alkohol, citronellol, geraniol, m.fl. Snygg design som sticker ut.
Parfym - Helt ny. Inte använd.
Acqua Di Giõ Profondo Parfum - Stilren och modern parfym från Giorgio Armani. Flaskan har en elegant design och passar perfekt . 50ml. Det är det är Acqua di gio Profondo PARFUM så den håller sirka 6-8 timmar på huden, spreja minst 10 minuter innan du går ut så den håller längre. (TIPS, använd hudkräm på de ställen du ska spreja så håller den längre)
Dolce & Gabbana The One EdP - Eau de Parfum för män med noter av tarocco orange, clary sage och sandelträ. Volym: 100 ml. Tillverkad i Italien. Snygg flaska och exklusiv känsla – perfekt för dig som vill sticka ut.