Alla kategorier / Skönhet / Parfym
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Essnce Strawberry Eclair parfym - En stilren parfymflaska från Essnce med doften Strawberry Eclair. Flaskan är genomskinlig med gulaktig vätska och har en enkel vit etikett samt svart cylinderformad kork. Perfekt för dig som gillar fräscha och söta dofter.
Essnce Strawberry Eclair parfym - Parfym med söt och gourmand doft av jordgubbar, vanilj och bakverk. Flaskan är genomskinlig med svart lock och vit etikett. Perfekt för dig som älskar bäriga och krämiga doftnoter.
Tubbees Strawberry Cheesecake parfym - Parfymflaska med söt design inspirerad av jordgubbscheesecake. Flaskan är vit med rosa detaljer och har en stor rund rosa kork. Märket är Grandeur och doften heter Tubbees Strawberry Cheesecake. Perfekt för dig som gillar söta och lekfulla dofter.
ESSNCE Strawberry Eclair parfym - ESSNCE Strawberry Eclair Eau de Parfum, endast test sprutat då jag har mycket parfymer och inte sträcker mig efter denna. Se hur mycket som är kvar. Har bevarats mörkt och kallt.
ESSNCE Strawberry Eclair parfym - ESSNCE Strawberry Eclair Eau de Parfum. Doften har en söt och fruktig karaktär med inslag av jordgubb. Endast testad, 50ml
CLEAN Classic Strawberry Fields parfym - Fräsch parfym från CLEAN Classic i doften Strawberry Fields. Flaskan är fyrkantig i genomskinligt glas med en enkel vit etikett och röd ram. Parfymen har en metallfärgad spraykork och en stilren design som passar perfekt på sminkbordet. Du ser på bilden hur mycket som är kvar
CLEAN Classic Strawberry Fields parfym - Fräsch parfym från CLEAN Classic i doften Strawberry Fields. Flaskan är fyrkantig i genomskinligt glas med en enkel vit etikett och röd ram. Har en stilren silverfärgad spraykork. Perfekt för dig som gillar fruktiga och lätta dofter.
Riad Whipped Strawberry Crème parfym - Säljer en parfym från Riad med doften Whipped Strawberry Crème. Flaskan är ljusrosa med en elegant, fyrkantig form och har ett guldfärgat lock. Perfekt för dig som gillar söta och fruktiga dofter. Flaskan är i glas och har en modern design.
Strawberry Tears  parfym
Strawberry Tears  parfym - 0 Strawberry Tears  parfym - 1

Strawberry Tears parfym

Storlek: 100ml
Kategori: Parfym
Märke: femmenina
Skick: Nytt skick

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Söt parfym med gullig jordgubbsdesign och rosa detaljer. Perfekt för dig som gillar unika och lekfulla dofter. Flaskan har en lyxig känsla och passar perfekt i väskan. Inseperad av Melanie Martinez cry Baby perfume. Köpt från usa

baaarrr
baaarrr
(2)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Ljusbeige kappa med luva från Zara - Ljusbeige kappa med luva från Zara i storlek S aldrig använd med prislapp på fick den som present har två stycken vill sälja en av dem  köpt för 559 säljer den för 400kr nu
Boxnings skor  - Aldrig använt köptes för cirka 1400 kr i storlek 42
Vita sportiga shorts från Adidas - Säljer ett par vita sportiga shorts från Adidas med elastisk midja och diskret logga på ena benet. Shortsen har en enkel och clean design, perfekta för träning eller sommarens varma dagar. Använd ett par gånger i storlek M men passar som S
Vit långärmad topp från Nelly - Klassisk vit långärmad topp från Nelly i mjukt material. Enkel och stilren design med rund halsringning och rak passform. Perfekt att matcha med jeans eller kjol för en clean look.
Svart stickad tröja från Nelly - En enkel och stilren svart stickad tröja från Nelly. Tröjan har rund halsringning och långa ärmar. Perfekt basplagg att matcha med olika outfits. Mjuk och skön kvalitet som passar året runt. Använd 1 gång bara
Vit långärmad topp med spets - Säljer en vit långärmad topp med djup v-ringning och fina spetsdetaljer runt halsen. Toppen är mjuk och har en feminin look som passar perfekt till jeans eller kjol. Enkel men ändå elegant design. Använd 2 gånger behöver strykas bara annars som ny
Vanilla Woods parfym The 7 Virtues - Har sprayat 4 gånger  ganska mycket kvar fick den som present luktar väldigt gott men jag föredrar mer blommiga parfymer
Musc Noir Rose parfym Narciso Rodriguez - Köpt i Sephora 50ml för 1349kr de cirka 80% kvar i flaskan
Liknande annonser
Visa alla