Alla kategorier / Skönhet / Parfym
Kyneti Vanilla 28 parfym
Kyneti Vanilla 28 parfym - 0

Kyneti Vanilla 28 parfym

Storlek: 100ml
Kategori: Parfym
Märke: Kyneti
Skick: Nytt skick

79 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Säljer en lyxig parfym från Kyneti med doft av vanilj. Flaskan är transparent med en elegant, kantig form och innehåller en mörkröd vätska. Guldiga detaljer och text på flaskan ger en exklusiv känsla. Perfekt för dig som gillar söta och varma dofter.

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Vit ribbad långärmad tröja  - Säljer en vit ribbad tröja  med lång ärm och fyrkantig urringning. Sitter tight och har en stilren look som passar perfekt till både jeans och kjol. Superenkel att styla med smycken eller lager på lager.
Ljusblå bootcut jeans - Säljer ett par ljusblå jeans med bootcut passform. Byxorna har klassisk femficksdesign och normal passning. Perfekta för dig som gillar en tidlös jeansstil.
Marocan/ sommar klänning - Säljer en elegant mörkblå långklänning med fina broderade detaljer och korta ärmar. Klänningen har en luftig passform och markerad midja, perfekt för speciella tillfällen.
Brun ribbad ärmlös långklänning - Säljer en brun, ribbad långklänning med ärmlös design och rund halsringning. Klänningen har en tight passform och är perfekt för dig som gillar en stilren och enkel look.
Svart ribbad tight långklänning - Säljer en klassisk svart långklänning med tight passform och korta ärmar. Klänningen har en enkel och stilren design som framhäver siluetten. Perfekt för dig som gillar minimalistisk stil.
Röd pikétröja från Lacoste - Klassisk röd pikétröja från Lacoste med vit knappslå och den ikoniska gröna krokodilloggan på bröstet. Tröjan har korta ärmar och krage, perfekt för en sportig och stilren look.
Svart pufferjacka från Cross Sportswear - Säljer en svart pufferjacka från Cross Sportswear i damstorlek S. Jackan har dragkedja framtill och två snedställda fickor med dragkedja. Perfekt för kyligare dagar och enkel att matcha med olika outfits. kvar kvittot
Beige satinblus med knappar - Snygg beige blus i satin med klassisk krage och knäppning framtill. Långa ärmar med breda muddar och en lätt glansig finish som ger en lyxig känsla. Perfekt att styla till jeans eller kjol för en trendig look.
Svart handväska med silverdetaljer - Stilren svart handväska med präglat mönster och dekorativt silverfärgat spänne framtill. Väskan har ett handtag upptill och avtagbar axelrem. Invändigt finns ett fack med dragkedja för extra förvaring. Perfekt för att bära dina viktigaste saker.
Beige stråhatt från Helen Kaminski - Snygg beige stråhatt från Helen Kaminski med bred brätte. Perfekt för soliga dagar och ger en stilren look. Tillverkad i Australien och har en klassisk, tidlös design. Kostar Igentligen 265 dollar på deras hemsida
Liknande annonser
Visa alla
Kayali Vanilla 28 parfym - Kayali Vanilla 28 är en lyxig parfym i en elegant, fyrkantig glasflaska med guldigt lock. Doften har en varm, söt vaniljton och flaskan har en stilren design med tydlig logotyp framtill. Perfekt för dig som älskar mjuka och söta dofter.
Kayali Vanilla | 28 Eau de Parfum - Kayali Vanilla | 28 Eau de Parfum i en lyxig, åttakantig glasflaska med guld- och kristalldetaljer. Doften är varm och söt med tydlig vaniljton. Förpackningen är vit och stilren, flaskan rymmer 100 ml.
Vanilla Diorama parfym från Dior - Vanilla Diorama från Christian Dior i en stilren, cylindrisk flaska av genomskinligt glas. Parfymen har en varm bärnstensfärgad vätska, svart räfflad kork och en ljus etikett med svart text. En elegant doftflaska från Dioramaserien med vanilj i fokus. Ny pris 2000 kr säljer för 1000
4Niche All Vanilla Oud parfym - Kom dm om intresse nästan helt ny! Har ej box
Varens Sweet Vanille Caramel parfym - Varens Sweet Vanille Caramel från Ulric de Varens är en Eau de Parfum med söt doft av vanilj och karamell. Flaskan är genomskinlig med beige etikett och har ett brunt lock. Innehåller 50 ml och kommer i en matchande förpackning med vaniljblomma och karamellmotiv.
Montale Vanilla Cake parfym 100ml - Montale Vanilla Cake är en parfym i en spegelblank, silverfärgad metallflaska med svart text och en unik charm vid korken. Doften är söt och gourmand med tydlig vaniljkaraktär. Flaskan rymmer 100 ml och har en modern, stilren design.
La Rive Vanille parfym - En söt parfym från La Rive med doft av vanilj. Flaskan är genomskinlig med guldfärgat lock och text, och innehållet har en varm, gyllene ton. Perfekt för dig som gillar mjuka och söta dofter.
Jousset Accident à la Vanille Parfym - Lyxig parfym från Jousset Parfums, Accident à la Vanille. Max sprayad 10-15 ggr så skulle säga att 90% av parfymen är kvar. Nypris: 1700kr säljer för 950. 50ml
Fortsätt i appen →