Alla kategorier / Skönhet / Parfym
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Dior Sauvage Eau de Toilette - Dior Sauvage Eau de Toilette i en elegant cylinderformad glasflaska med svart och blå toning. Flaskan har tydlig logga och ett stilrent svart lock med diskret Dior-märkning på toppen. En ikonisk doft som utstrålar lyx och modernitet.
Dior Sauvage Eau de Toilette - Dior Sauvage Eau de Toilette, 100 ml, mer än halva flaskan kvar! En ikonisk parfym med stilren design, perfekt för dig som vill sticka ut. Originalförpackning medföljer.
Dior Sauvage Eau de Parfum - Dior Sauvage Eau de Parfum. Nypris 1600kr. det är lite mer än 2/3 kvar. 100ml flaska
Dior Sauvage Eau de parfum  - Dior Sauvage Eau de Parfum kommer i en elegant mörkblå glasflaska med svart lock och vit text. Förpackningen är svart med tydlig logga och information om att flaskan är påfyllningsbar. En klassisk och stilren doft för dig som gillar exklusiva parfymer.
Dior Sauvage Eau de Toilette - Säljer en Dior Sauvage Eau de Toilette i en stilren cylinderformad glasflaska med svart lock och tydlig logga på toppen. Flaskan har en snygg mörkblå till transparent färgskiftning och klassisk vit text. Perfekt för dig som gillar exklusiva dofter.
Dior Sauvage  - Mängdrabatt finns! Ju fler plagg du köper, desto bättre pris kan jag ge!
Dior sauvage - Hej, säljer nu min dior parfym eftersom jag inte gillar den längre. Köpt på nk i Göteborg för 1090kr. Jag personligen tycker att den är lite för stark. Jag har knappt använt den och är nästan i ny skick! Ni får med ett gratis sampel om ni köper👍 kommer inte gå ned i pris
Dior Sauvage Eau de Parfum - Dior Sauvage Eau de Parfum i elegant svart förpackning med silvertext. Doften är maskulin och modern, perfekt för dig som gillar exklusiva parfymer. Flaskan har en stilren och lyxig design som känns premium.
Dior eau sauvage
Dior eau sauvage - 0

Dior eau sauvage

Storlek: 100ml
Kategori: Parfym
Skick: Nytt skick

725 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Dior Eau Sauvage är en frisk och klassisk herrparfym med toner av citrus och lätta örter. Enligt mig en väldigt underskattad parfym. Den känns ren och tidlös, perfekt som vardagsdoft.

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Calvin klein eternity amber essence - Väldigt stark maskulin amber parfym som klarar det kalla vädret utan problem. Enbart testad
Dior ambre nuit - Christian Dior Ambre Nuit parfym. En otroligt fin ros och amber parfym som passar helt unisex. Ursprungligen 100ml. Hör av er vid frågor eller funderingar.  Avhämtning erbjuds nära Uppsala eller Stockholm
Mancera aoud line - Mancera Aoud Line är en djup och kraftfull unisexparfym med tydlig oud-karaktär. Den doftar varmt och träigt med inslag av ros, vanilj och bärnsten, vilket ger en mörk, elegant och lyxig känsla. En intensiv doft som passar bra för kvällar och kallare väder.
Montale intense cafe - Montale Intense Café är en varm och söt unisexparfym med tydlig doft av kaffe. Den blandar mjuka rosnoter med krämig vanilj och mysk, vilket ger en mysig och lockande känsla. En perfekt doft för kyliga dagar och kvällar när du vill dofta varmt och inbjudande.
Tom Ford Tobacco Vanille - Tom Ford Tobacco Vanille är en varm och kryddig parfym med toner av tobak och vanilj. Den känns lyxig, mysig och perfekt för kalla dagar eller kvällar. Maskulin parfym som lämnar stort intryck.
1 million - Paco Rabanne 1 Million är en söt och kryddig herrparfym med toner av apelsin, kanel och läder. Den känns lyxig och självsäker, perfekt för kvällar.
Gisada ambassador intense - Gisada Ambassador Intense är en varm och kryddig herrparfym med toner av bergamot, ingefära, hallon och vanilj. Den känns rik och passar bäst för kvällar eller kallare dagar.
Royal blend vintage - Royald blend vintage är en parfym inspirerad av whisky och klassiska drinkar, med varma, träiga och komplexa dofttoner som ger känslan av ett elegant destilleri. Den doftar rikare av trä, kryddor och balsamiska inslag jämfört med många andra dofter, och ger en lite vuxen, sofistikerad känsla som passar bra vid kvällar eller särskilda tillfällen.
Vulcan black  - French Avenue Vulcan Black är en mörk och kryddig herrparfym med toner av saffran, läder och patchouli. Den känns intensiv och passar bäst för kvällar eller kallare dagar.
Parfymer - Priser diskuteras. Ursprunglig mängd anges nedan:  Mancera Xplicit Vanilla - 120ml Mancera Aoud Line - 120mm Spicebomb metallic musk - 90ml Prada Carbon - 100ml Issey miyake le sel dissey - 100ml YSL Y Intense - 100ml Gentleman edp - 100ml JPG Scandal Le Parfum - 100ml  Avhämtning är möjligt i Uppsala/Stockholm
Liknande annonser
Visa alla