Alla kategorier / Skönhet / Parfym
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
GANT Sunset Club parfym - Fräsch parfym från GANT i modellen Sunset Club. Kommer i en smal, rektangulär förpackning i en snygg gul färg med vita detaljer. Perfekt att ha med i väskan för en snabb uppfräschning när som helst.
Yara parfym duo - Två stilrena Yara parfymer från Lattafa, en i rött och en i vitt med gulddetaljer. Perfekt för dig som vill ha en unik och trendig flaska i samlingen. Volym och ingredienser syns ej på bilderna.
Dolce & Gabbana L'Imperatrice parfym - Dolce & Gabbana L'Imperatrice är en elegant parfym i en stilren, rektangulär glasflaska med silverfärgad räfflad kork. Doften har en ljusrosa ton och flaskan har en minimalistisk vit etikett framtill.
100BON Myrrhe & Encens Mystérieux parfym - En elegant parfym från 100BON, Myrrhe & Encens Mystérieux, i en genomskinlig glasflaska med kopparfärgat lock. Doften har mystiska toner av myrra och rökelse. Ungefär halva kvar!
Aromatix parfym från French Avenue - Lyxig parfymflaska från French Avenue i turkost glas med guldfärgade detaljer och lock. Flaskan har en unik, geometrisk form och levereras i en elegant turkos och guldig presentförpackning. Märket Aromatix syns tydligt på framsidan. Helt ny bara provtestad
Bohemian Lime parfym från Goldfield & Banks - Fräsch parfym med citrusdoft, Bohemian Lime från Goldfield & Banks. 2ml flaska, sprayad 1 gång.
Club de Nuit Woman Parfym - Stilren parfym med lyxig känsla från Armaf. Flaskan innehåller 100 ml Eau de Parfum. Perfekt för dig som vill sticka ut med en elegant touch.
Goldfield & Banks Sunset Hour parfym - Exklusiv parfym från Goldfield & Banks i doften Sunset Hour. Flaskan är rektangulär med transparent glas och har en elegant guldfärgad kork. Parfymen har en varm bärnstensfärgad vätska och kommer i en stilren vit förpackning med gulddetaljer.
French Club & Nicole parfym duo
French Club & Nicole parfym duo - 0

French Club & Nicole parfym duo

Storlek: 100ml
Kategori: Parfym
Märke: French Club, Nicole
Färg: Vit
Skick: Mycket bra skick

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Två eleganta parfymer: French Club For Her med guldigt lock och Nicole EDP med silverfärgat lock. Båda flaskorna är rektangulära i transparent glas och innehåller ljusrosa vätska. Perfekt för dig som vill ha en unik doftsamling.

Ari
Ari
(1)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Candelicious parfym från Risala - Candelicious parfym från Risala med en färgglad och lekfull design inspirerad av godis. Flaskan är röd med ett vitt lock och har ett etikettmotiv med klubbor och karameller. Förpackningen är lila och rosa med godismotiv och guldiga detaljer.
Date Caramel Eau de Parfum - Date Caramel Eau de Parfum från Paris Corner kommer i en lyxig brun flaska med räfflad yta och gulddetaljer. Doften har en söt och varm karaktär med inslag av karamell och dadlar. Perfekt för dig som gillar unika och gourmand-inspirerade parfymer.
Svarta solglasögon från Gucci - Stilrena svarta solglasögon från Gucci med klassisk rundad form. Kommer med originalfodral, putsduk och certifikat. Snygg och tidlös accessoar som lyfter vilken outfit som helst. Putsduken är väl använd
Tre parfymer i gröna flaskor - Säljer tre parfymer: Vanilla Bean Noel från Bath & Body Works i grön sprayflaska, Elysia Pista Sundae i ljusgrön fyrkantig flaska med vit kork och Macaron Amande i ljusgrön rund flaska med guldfärgad kork. Alla har unika och snygga designer.
Liknande annonser
Visa alla