Alla kategorier / Skönhet / Parfym
Lattafa Khamrah Eau de Parfum 100ml
Lattafa Khamrah Eau de Parfum 100ml - 0 Lattafa Khamrah Eau de Parfum 100ml - 1 Lattafa Khamrah Eau de Parfum 100ml - 2 Lattafa Khamrah Eau de Parfum 100ml - 3

Lattafa Khamrah Eau de Parfum 100ml

Storlek: 100ml
Kategori: Parfym
Märke: Lattafa
Färg: Svart
Skick: Nytt skick

450 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Lattafa Khamrah är en lyxig parfym i en elegant, fyrkantig glasflaska med mönstrad yta och gyllene etikett. Doften kommer i en svart och guld ask som ger exklusiv känsla. Flaskan rymmer 100ml och har en varm bärnstensfärgad vätska.

Marva Tek
Marva Tek
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Glittrig grön långklänning med bälte - Säljer en elegant grön långklänning med glittrigt mönster och lång ärm. Klänningen har rund halsringning, markerad midja med bälte och ett skirt yttertyg med glitterdetaljer. Perfekt för speciella tillfällen när du vill sticka ut.
Vit långklänning med paljetter från Reference - Säljer en vit långklänning från Reference med glittriga paljetter på överdelen och långa ärmar. Kjolen är i flera lager av tunn, transparent tyg med volangdetaljer. Perfekt för dig som vill sticka ut med en elegant look.
Grön ärmlös klänning från H&M - Säljer en snygg grön ärmlös klänning från H&M med rund halsringning och markerad midja. Kjolen har en volangliknande form och klänningen stängs med dragkedja i ryggen. Perfekt för dig som vill sticka ut med färg!
Champagnefärgad glittrig långklänning - Magisk långklänning i champagne med glittriga paljetter framtill och transparenta, vida ärmar. Klänningen har en elegant, figurnära passform och ett svepande ytterlager som ger extra lyxig känsla. Perfekt för dig som vill sticka ut på nästa stora event.
Brun Jacquemus handväska i skinn - Säljer en snygg brun handväska från Jacquemus med stilren design och guldfärgad logotyp framtill. Väskan har två rejäla handtag och magnetknappar på framsidan. Perfekt för dig som gillar trendiga accessoarer med lyxig känsla.
Bruna boots med foder - Säljer ett par bruna boots med mjukt vitt foder på insidan. Skorna har en rund tå och platt sula, tillverkade i mockaliknande material. Perfekta för kalla dagar med sin varma och mysiga känsla.
Ljusblå raka jeans från Weekday - Säljer ett par ljusblå jeans från Weekday med rak passform och hög midja. Jeansen har klassisk femficksdesign och stängs med dragkedja och knapp. Perfekta för en avslappnad och trendig stil.
Blå raka jeans från Lee - Säljer ett par klassiska blå jeans från Lee med rak passform och hög midja. Jeansen har fem fickor, bälteshällor och stängs med knapp och dragkedja. Perfekta för en avslappnad och trendig stil.
Två vita långärmade toppar - Två enkla vita långärmade toppar med rund halsringning. Perfekta att styla lager på lager eller till jeans. Båda har en klassisk passform och är tillverkade i ett mjukt material som känns skönt mot huden.
Remington rundborste med värme - Säljer en elektrisk rundborste från Remington i silver och svart. Borsten har metallcylinder med ventilationshål och täta borststrån, perfekt för att styla och forma håret. Handtaget är ergonomiskt och har en enkel knapp för att slå på och av.
Liknande annonser
Visa alla