Alla kategorier > Skönhet > Parfym
Bvlgari Man Wood Essence parfym
Bvlgari Man Wood Essence parfym - 0 Bvlgari Man Wood Essence parfym - 1

Bvlgari Man Wood Essence parfym

Storlek: 100ml
Kategori: Parfym
Skick: Mycket bra skick

300 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Bvlgari Man Wood Essence är en elegant herrparfym i en stilren, fyrkantig glasflaska med mörkgrön ton och silverfärgad metallkork. Flaskan har tydlig Bvlgari-logga och texten 'Wood Essence' på framsidan. Perfekt för dig som gillar träiga och maskulina dofter.

Le Vestiaire
Le Vestiaire
(5)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Essence parfym - Säljer min fleur chere från ESSENCE då den helt enkelt inte faller mig i smak✨ inspirerad av baccarat rouge 540❣️🐆💋💄 nypris 360kr
Manlig parfym  - Ny
Manlig parfym  - Ny
Dsquared2 Wood parfym - En Dsquared parfym med en stark scent på kanel och citrus, oväntad kombo men riktigt bra lukt. 50 ml som har använts lite då det är 4/5 av parfymrn kvar, köptes för 999kr så pris kan diskuteras med mig!
Ferrari Vetiver Essence parfym - Snygg parfymflaska från Ferrari, Vetiver Essence. Flaskan är mörkgrå med silverdetaljer och har en stilren, fyrkantig form. Märkets ikoniska hästlogga syns tydligt på framsidan och locket är i metall med en elegant finish. Tillverkas inte längre (rare).
Lady Essence parfym 8ml - Smidig och stilren parfym från Essnce, Lady Essence. Perfekt storlek för att ta med i väskan och använda när du vill fräscha upp dig under dagen.
DSQUARED2 Wood 2 parfym - Säljer nu denna dsquared2 Wood2 parfymen. Den är knappt använd och är nästintill helt full.  Om man har någon fråga så får man gärna höra av sig!
Essence parfym - Parfym från essence jag har bara provat den 1 till 3 sprut.
Andra annonser från Parfym
Visa alla
ESSNCE Sweet Cara Eau de Parfum - Essence Sweet Cara är en söt och gourmand parfym med tydliga noter av karamell och vanilj, som ger en varm, mjuk och lekfull doft med en lätt krämig känsla. Jag säljer den eftersom doften inte passar mig, och parfymen är endast använd ett fåtal gånger.
Valentino Donna Born in Roma parfym - Köpt från Kicks, endast testsprutat, originalförpackning medföljer 🩷
ESSNCE Berries & Cream parfym - ESSNCE Berries & Cream Eau de Parfum i en stilren, genomskinlig glasflaska med svart lock. Doften har en fräsch och söt karaktär med inslag av bär och grädde. Flaskan har en enkel vit etikett med svart text och modern design.
ESSNCE Lemon Eclair Eau de Parfum - Säljer min Lemon Éclaire från Essence som var mycket populär då den kom ut och säljs tyvärr inte längre💛 En söt och fräsch gourmand-doft med tydliga toner av citron och krämig vanilj – perfekt om du gillar lätta, dessertinspirerade parfymer.  Flaskan är lite använd (se bild för nivå), men det finns gott om produkt kvar.   Perfekt för dig som vill ha en unik doft som inte längre går att få tag på! Skriv gärna vid frågor💌
Glossier you Doux  - Glossier you doux. Hudnära mysig doft. Endast testad. 50ml
Sol de janeiro 62 - Sol de janeiro cheriosa 62 - 90ml
ESSNCE Hot Mimosa Eau de Parfum - Hot Mimosa är en blommig, träig och mjukt söt doft✨  Toppnoter: Päron, persika, kaffe och rosépeppar – fruktig och kryddig öppning. Hjärtnoter: Mullbär, apelsinblomma, jasmin och liljekonvalj – feminin och mjukt blommig. Basnoter: Cederträ, sandelträ, patchouli och vanilj – varm, sensuell och len.