Alla kategorier / Skönhet / Parfym
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Afnan 9PM Rebel parfym 100ml - Afnan 9PM Rebel är en parfym i en snygg, mörkröd glasflaska med svart, rund kork. Flaskan har en modern design med tydlig logga och levereras i en stilren ask. Perfekt för dig som gillar unika och djärva dofter. Den är helt ny aldrig använd, bara att fråga om ni vill ha fler bilder
Barakkat Rouge 540 Parfym 100ml - Barakkat Rouge 540 Extrait de Parfum är en lyxig parfym i en elegant röd glasflaska med guldfärgat lock. Flaskan har ca 95 ml kvar och kommer i en snygg röd och guld kartong. Perfekt för dig som gillar exklusiva och intensiva dofter. Skriv om du har någon fråga. Priset kan såklart diskuteras.
Tom Ford Electric Cherry 100 ml - Ge bud!!! Ungefär 95ML kvar.
Tom Ford Lost Cherry EdP 100 ml - Tom Ford Lost Cherry Eau de Parfum i en lyxig, mörkröd glasflaska med rosa transparent kork. Flaskan rymmer 100 ml och har en elegant, fyrkantig form med en tydlig etikett framtill. Doften är känd för sina söta och fruktiga toner.
Charlie White 100ml - Fräsch parfym från Charlie, White, i en stilren transparent glasflaska med silvrig spraykork. Innehåller 100 ml eau de toilette med en mjuk lite retro doft. Perfekt för dig som gillar klassiska dofter.
Cherry Incense, 100ml - Cherry Incense från Fragrance World, 80ml. Endast testsprayad. Full presentation.
 1 Million  100ml - Snygg och lyxig parfymflaska i guld från Paco Rabanne, formad som en guldtacka. Flaskan har en elegant design med märkets logotyp och namnet '1 Million' ingraverat på framsidan. Perfekt för den som vill ha en exklusiv doftupplevelse.halva kvar det finns en liten defekt på den men kontakta mig för mer information
Molten caramel, 100ml - Molten caramel från Paris Corner, 100ml. Endast testsprayad. Full presentation.
BATIKH Watermelon Aroma Concepts 100ml
BATIKH Watermelon Aroma Concepts 100ml - 0 BATIKH Watermelon Aroma Concepts 100ml - 1

BATIKH Watermelon Aroma Concepts 100ml

Storlek: 100ml
Kategori: Parfym
Märke: Aroma concepts
Färg: Röd
Skick: Mycket bra skick

300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

BATIKH Watermelon Aroma Concepts eau de parfum 100 ml, mängd enligt bild.

Bsr24001
Bsr24001
(1)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Jousset Summer Yummer Eau de Parfum 50ml - Jousset Summer Yummer Eau de Parfum 50ml. Endast testad.
Ellis Brooklyn Guava Granita Eau de Parfum 50 ml - Ellis Brooklyn Guava Granita Eau de Parfum 50 ml, endast testad.
Liknande annonser
Visa alla