Alla kategorier / Skönhet / Parfym
Lila parfymflaska från Xerjoff
Lila parfymflaska från Xerjoff - 89 Lila parfymflaska från Xerjoff - 90

Lila parfymflaska från Xerjoff

Storlek: 100ml
Kategori: Parfym
Märke: Xerjoff
Skick: Nytt skick

1900 SEK

Frakt från 49 SEK
Beskrivning

Säljer en lyxig parfym från Xerjoff i en snygg lila flaska med guldfärgad kork. Flaskan är elegant och har en sexkantig botten. Den rymmer 100 ml och är tillverkad i Italien. Perfekt för den som vill ha en exklusiv doftupplevelse!

Fatima Hassan
Fatima Hassan
(3)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Parfym Delina från Parfums de Marly - Säljer en lyxig parfymflaska Delina från Parfums de Marly. Flaskan är i en mjuk rosa nyans med vackra detaljer och en silverfärgad kork. Den har en elegant tofs som ger en extra touch av glamour. Perfekt för den som älskar exklusiva dofter! Pris kan diskuteras
Gris Dior parfym - Säljer en elegant Gris Dior parfym från Christian Dior. Flaskan är stilren och genomskinlig med en svart kork och vit etikett. Perfekt för den som älskar lyxiga dofter. Flaskan är nästan full, så det finns mycket kvar att njuta av. Passa på att köpa denna exklusiva doft!
Ambre Nuit parfym från Christian Dior - Säljer en lyxig flaska Ambre Nuit från Christian Dior. Parfymen har en elegant och stilren design med en genomskinlig flaska och svart kork. Perfekt för den som älskar exklusiva dofter. Flaskan är nästan full och redo att användas för speciella tillfällen.
Creed Aventus Parfym - Säljer en lyxig Creed Aventus parfym i en elegant flaska på 100 ml. Flaskan har en stilren design med en svart kork och ett snyggt mönster. Perfekt för den som vill ha en exklusiv doft med en touch av elegans. Tillverkad i Frankrike.
Tom Ford Black Orchid Parfym - Säljer en lyxig Tom Ford Black Orchid parfym i en elegant svart flaska med gulddetaljer. Flaskan rymmer 100 ml och har en stilren design med räfflad yta. Perfekt för den som älskar exklusiva dofter! 🌟
Sauvage Elixir från Dior - Säljer en flaska Sauvage Elixir från Dior. Flaskan är elegant och mörk med en stilren design. Perfekt för den som vill ha en lyxig och maskulin doft. Passar både till vardags och fest. Flaskan är i gott skick och redo att användas. Perfekt present eller till dig själv! 🌟
Initio Oud for Greatness Parfym - Säljer en lyxig parfym från Initio, 'Oud for Greatness'. Flaskan är svart med ett mystiskt öga och gyllene detaljer. Den har en elegant och exklusiv design, perfekt för den som vill ha något unikt och sofistikerat. Innehåller 90 ml av en djup och rik doft.
Lyxig parfym från Xerjoff - Säljer en exklusiv parfym från Xerjoff med en elegant svart flaska och gyllene detaljer. Flaskan har en unik form och känns riktigt lyxig i handen. Perfekt för den som vill ha något speciellt i sin doftsamling. Flaskan rymmer 100 ml och är tillverkad i Italien.
Parfym från Dolce & Gabbana - Säljer en lyxig parfym från Dolce & Gabbana. Flaskan är elegant med en fyrkantig form och en stilren träfärgad kork. Doften är varm och fyllig, perfekt för speciella tillfällen. Flaskan är nästan full och redo att användas. Passa på att köpa denna exklusiva doft!
Vit stickad cardigan jacka från Zara - Snygg vit stickad cardigan jacka från Zara med svarta kanter och knytning framtill. Jackan har två fickor och är långärmad. Perfekt för lager-på-lager och ger en chic vibe till din outfit.
Liknande annonser
Visa alla