Alla kategorier > Skönhet > Parfym
Lila parfymflaska från Xerjoff
Lila parfymflaska från Xerjoff - 89 Lila parfymflaska från Xerjoff - 90

Lila parfymflaska från Xerjoff

Storlek: 100ml
Kategori: Parfym
Märke: Xerjoff
Skick: Nytt skick

1900 SEK

Frakt från 45 SEK
Beskrivning

Säljer en lyxig parfym från Xerjoff i en snygg lila flaska med guldfärgad kork. Flaskan är elegant och har en sexkantig botten. Den rymmer 100 ml och är tillverkad i Italien. Perfekt för den som vill ha en exklusiv doftupplevelse!

Fatima Hassan
Fatima Hassan
(3)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Gul parfymflaska från Xerjoff - Säljer en lyxig gul parfymflaska från Xerjoff, modell Erba Gold. Flaskan har en elegant design med en gyllene etikett och en unik, skulptural kork i metall. Förpackningen är färgglad och stilren, perfekt för den som vill ha något exklusivt på hyllan. Perfekt present eller för att unna sig själv något speciellt! ✨helt ny bara testad 2 sprut, inget för mig, köpt från Notino kan även visa kvitto ifrån det om de behövs.
Xerjoff blå parfymflaska med låda ANVÄND LITE  - Lyxig parfym från Xerjoff i en unik blå sammetsklädd flaska med guldfärgad metallkork och gulddetaljer. Flaskan har en elegant, rundad form och levereras i en exklusiv ask med matchande design och Xerjoff-logga på både flaska och låda. ANVÄND LITE.
Xerjoff Erba Pura Parfymflaska - Snygg parfymflaska från Xerjoff med lyxig design och gulddetaljer. Perfekt för dig som vill sticka ut med din stil. Namnet 'Erba Pura' syns tydligt på flaskan.lite dåliga bilder för mer bilder skriv bara OBS INGEN BOX!!!
Xerjoff wardasina  - Säljer min parfym som jag köpte för ett tag sen gillade inte doften själv så mycket därför säljer jag den den är helt ny andvänd 2 gånger max 99 ml kvar minst skriv vid frågor .
Xerjoff accento  - Hej säljer Xerjoff Accento riktigt bra och eftertraktad parfym.
Xerjoff Coro  - Hej säljer en 100 ml Xerjoff Coro.
 Xerjoff Naxos - Elegant parfym från Xerjoff med en kapacitet på 100 ml. Flaskan har en lyxig design med guldlock och en stilren etikett. Tillverkad i Italien, denna Eau de Parfum erbjuder en exklusiv doftupplevelse. Bara testad, från 2023 vilket var ett väldigt bra år för Xerjoff. Hör av er vid frågor!!!
Xerjoff Accento  - Köpt i Oktober 2025, endast testad 4-5 gånger på huden, förvarad mörkt & svalt.
Andra annonser från Parfym
Visa alla
Valentino Uomo Born In Roma 100ml - Hej! Säljer min helt nya Valentino parfym för att den inte kommit till användning. Box följer med. Skickar samma dag.
ESSNCE Eau de Caramel parfym - ESSNCE Eau de Caramel. Se bild för mängd. Katt finns i hemmet.
Stronger With You Absolutely parfym - Stronger With You Absolutely från Emporio Armani är en parfym i en elegant svart och kopparfärgad förpackning. Flaskan rymmer 100 ml och har en modern, stilren design som känns lyxig och tidlös. Perfekt för dig som gillar exklusiva dofter.
Tom Ford Ombré Leather EdP 100ml - Tom Ford Ombré Leather Eau de Parfum är en lyxig parfym i svart, stilren förpackning. Flaskan rymmer 100 ml och doften är känd för sina lädertoner och eleganta känsla. Perfekt för dig som gillar exklusiva och djupa dofter.
ESSNCE Drunk Apple Pie parfym - Parfymen Drunk Apple Pie från ESSNCE. Sparsamt använd. Vid nyköp 50 ml. Om du har funderingar så skicka gärna ett meddelande.
Mancera amore cafe  - Mancera Amore Café är en söt och mysig unisexparfym med doft av kaffe, vanilj och karamell. Den känns varm och inbjudande, perfekt för kvällar eller kalla dagar när du vill ha en gourmand‑doft.
Yves Saint Laurent Libre Eau de Parfum - Säljer en lyxig parfym från Yves Saint Laurent, Libre Eau de Parfum. Flaskan är fyrkantig i genomskinligt glas med en elegant guldig YSL-logga och detaljer. Svart asymmetrisk kork och guldfärgat nät runt halsen ger en exklusiv känsla. Doften är modern och ikonisk.
ESSNCE Dewy Desert Eau de Parfum - Minimalistisk parfymflaska från ESSNCE med doften Dewy Desert. Flaskan är cylindrisk i genomskinligt glas med en svart rund kork och vit etikett med svart text. Modern och stilren design som passar perfekt på parfymhyllan. Fick hem den idag, tagit 2 sprut