Alla kategorier / Skönhet / Parfym
Hawas Ice For Him Eau de Parfum
Hawas Ice For Him Eau de Parfum - 0 Hawas Ice For Him Eau de Parfum - 1 Hawas Ice For Him Eau de Parfum - 2 Hawas Ice For Him Eau de Parfum - 3

Hawas Ice For Him Eau de Parfum

Storlek: 100ml
Kategori: Parfym
Märke: Hawas
Skick: Nytt skick

450 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Fräsch herrparfym i en stilren, frostigt blå glasflaska med vit kork och silverdetaljer. Doften är modern och maskulin, perfekt för dig som gillar en sval och elegant känsla. Levereras i matchande blå förpackning med metallic finish.

ssssss
ssssss
(3)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Blå Trapstar t-shirt med mönster - Säljer en blå t-shirt från Trapstar med all-over mönster och tryck både fram och bak. Framsidan har Trapstar-logga och texten 'It’s a sport', medan baksidan har stort nummer 22. T-shirten har rund hals och korta ärmar, perfekt för en streetwear-look.
Färgglada fotbollströjor JUL & PNL - Två snygga fotbollströjor i funktionsmaterial, en i rosa med neongröna detaljer och en i blått med gula detaljer. Båda har tryck fram och bak, rund halsringning och korta ärmar. Perfekta för träning eller match, snabbtorkande och andas.
Grön klocka plus +klockarmbandsverktyg - Snygg klocka med grön urtavla och datumvisning. Klockan har en klassisk silverfärgad länk i metall och stilrena indexmarkeringar. Perfekt accessoar för dig som vill sticka ut med en unik färg på handleden.
 klocka plus+ klockarmbandsverktyg - Den helt ny 🆕
Olivgrön dunväst med huva Moncler - Snygg olivgrön dunväst från Moncler med stickade ärmar och huva. Västen har quiltad front, dragkedja och en liten ficka med dragkedja på ärmen. Perfekt för lager-på-lager och streetwear-stil.
Turkosa och vita Air Jordan 1 High - Säljer ett par Air Jordan 1 High med turkosa, vita och svarta paneler. Skorna har klassisk Nike Swoosh på sidan, svart snörning och vit tåbox. Ovandelen är i läder och sulan är vit med svart yttersula. Riktigt snygga sneakers för dig som gillar streetwear.
Blå slitna jeans från Replay - Säljer ett par blå jeans från Replay med snyggt slitna detaljer och tvättad look. Klassisk femficksmodell med normal midja och raka ben. Jeansen har vita kontrastsömmar och Replay-logga på insidan av linningen. Perfekta för en avslappnad stil.
Svart Off-White t-shirt med tryck - Cool svart t-shirt från Off-White med stort färgglatt tryck på ryggen med KAWS-inspirerade figurer och Off-White-logga. Framsidan har en enkel vit Off-White-logga med två kryss. Klassisk passform och korta ärmar.
Vit stickad tröja från Gant - Klassisk vit stickad tröja från Gant med rund halsringning och diskret logga broderad på bröstet. Tröjan har lång ärm och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Tillverkad i mjukt material som ger en clean och stilren look.
HAWAS ICE made in Dubai  - HAWAS perfum
Liknande annonser
Visa alla