Alla kategorier / Skönhet / Parfym
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Byredo Mojave Ghost Eau de Parfum - Byredo Mojave Ghost Eau de Parfum i en stilren, rund glasflaska med svart rund kork. Flaskan är transparent med vit etikett och svart text. En modern och exklusiv parfym som passar dig som gillar unika dofter.
Byredo mojave ghost - Nästan helt oanvänd. Kommer med full presentation. Är öppen för byten!
Byredo Mojave Ghost 50ml eau de parfum - Helt ny parfym från byredo, knappt använd & helt full! Nypris 1400
Byredo 1996 Eau de Parfum - Denna doft är oerhört stilig och elegant och passar perfekt till dig som är ute efter en ny signatur doft eller ett nytt tillskott till samlingen. Parfymen är så gott som oanvänd och från de ursprungliga 50ml återstår ca 48ml. Nypris ligger runt 1700kr. För yttligare information om doftnoter o.s.v hänvisar jag er till fragnetica.                                              ETT SUPERKAP!!!!                                      (Pris kan diskuteras vid snabb affär!)
Byredo Blanche Absolu de Parfum - Helt ny Byredo Blanche Absolu de Parfum med plast på nypris 3095kr
Byredo Gypsy Water Eau de Parfum 100ml - Ej använd, bara öppnad för bilden. Billigare vid snabb affär
Byredo Blanche Eau de Parfum 100ml - Säljer en elegant Byredo Blanche Eau de Parfum. Förpackningen är stilren och vit med Byredos logotyp i svart. Perfekt för den som älskar en ren och fräsch doft.
Byredo Bibliothèque Eau de Parfum 100ml - Säljer en elegant Byredo Bibliothèque Eau de Parfum i en stilren vit förpackning. Denna doft fångar essensen av en klassisk biblioteksmiljö med noter av trä och läder. Perfekt för den som älskar sofistikerade och tidlösa dofter.
Byredo Mojave Ghost Eau de Parfum
Byredo Mojave Ghost Eau de Parfum - 0

Byredo Mojave Ghost Eau de Parfum

Storlek: 100ml
Kategori: Parfym
Märke: Byredo
Skick: Nytt skick

1400 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Byredo Mojave Ghost Eau de Parfum kommer i en stilren, vit rektangulär förpackning med svart text. Doften är känd för sin unika, fräscha och blommiga karaktär och är en populär parfym bland trendmedvetna. Perfekt för dig som vill ha en exklusiv och modern signaturdoft.

Oliwia Gers
Oliwia Gers
(6)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Byredo Rose of No Man’s Land 100ml - Byredo Rose of No Man’s Land Eau de Parfum i en stilren vit kartong med subtilt mönster. Flaskan rymmer 100 ml och doften är känd för sina fräscha och blommiga toner. Perfekt för dig som gillar exklusiva och moderna parfymer.
My Way parfym från Giorgio Armani - Upptäck My Way eau de parfum från Giorgio Armani. Parfymen kommer i en snygg, ljusrosa kartong med stilren svart text och logga på toppen. Perfekt för dig som gillar eleganta och fräscha dofter med exklusiv känsla.
Valentino Donna parfym 100 ml - Säljer en lyxig parfym från Valentino, Donna. Förpackningen är ljusrosa med en elegant guldbrun etikett och är tillverkad av kartong. Perfekt för dig som vill ha en exklusiv doft i snygg design.
Valentino Donna Born In Roma parfym - Valentino Donna Born In Roma parfym i en snygg, fyrkantig rosa kartong med svart etikett och tydlig logga. Förpackningen är plastad och har en modern, lyxig känsla. Perfekt för dig som gillar exklusiva dofter och trendiga märken.
Sì Passione parfym från Armani - Sì Passione från Armani är en elegant parfym i en snygg röd förpackning med guldiga detaljer. Kartongen är rektangulär och tillverkad av kartongmaterial. Perfekt för dig som gillar lyxiga och moderna dofter.
Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 - Lyxig parfym från Maison Francis Kurkdjian, Baccarat Rouge 540. Kommer i en elegant vit kartong med guld- och rödfärgad text. En exklusiv doft som är känd för sin unika och sofistikerade karaktär.
Baccarat Rouge 540 Parfym - Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 är en exklusiv parfym i en lyxig röd förpackning med guldfärgad text. Parfymen är känd för sin unika och sofistikerade doft, perfekt för dig som vill sticka ut med en elegant signaturdoft.
Gucci Guilty Eau de Parfum 90ml - Gucci Guilty Eau de Parfum i en elegant, ljusbeige kartong med guldiga detaljer och logotyp. Förpackningen är rektangulär och tillverkad av kartong. Parfymen är på 90 ml och passar dig som gillar lyxiga dofter från ett välkänt märke.
Good Girl parfym från Carolina Herrera - Good Girl Collector Edition från Carolina Herrera i en snygg röd och guld randig förpackning. Parfymen kommer i en exklusiv box med eleganta detaljer och lyxig känsla. Perfekt för dig som vill ha något unikt på parfymhyllan.
Very Good Girl parfym Carolina Herrera - Very Good Girl från Carolina Herrera är en lyxig parfym i elegant svart och röd förpackning med gulddetaljer. Doften är en Eau de Parfum och levereras i en stilren kartong med texten 'It's so good to be bad'. Perfekt för dig som gillar exklusiva dofter.
Liknande annonser
Visa alla