Alla kategorier > Skönhet > Parfym
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Lattafa Victoria Parfym - Lattafa Victoria är en parfym med unik design och lyxig känsla. Perfekt för dig som vill sticka ut och addera en touch av elegans till din stil. Snygg flaska och exklusiv förpackning gör den till ett måste i samlingen.
Parfym Yara från Lattafa - Elegant parfymflaska i vitt med gyllene detaljer från Lattafa. Flaskan har en unik design med guldfärgade band och en dekorativ emblem. Perfekt för den som söker en lyxig doftupplevelse.
Oud Mood parfym från Lattafa - Oud Mood från Lattafa är en lyxig parfym i en rektangulär glasflaska med guldigt lock. Flaskan är dekorerad med svarta band där det står 'Oud Mood' och har en elegant etikett framtill. Doften har orientaliska och träiga inslag, perfekt för dig som gillar unika och djupa parfymer.
Lattafa Oudain Parfym - Lattafa Oudain är en parfym med elegant design och guldiga detaljer. Tillverkad i Förenade Arabemiraten. Perfekt för dig som vill sticka ut med en unik flaska i din samling.
Lattafa Hayaati Gold Elixir Parfym - Parfym, knappt använd som ni kan se på bilden. 100 ml, unisex, orientalisk lyxig vanilj. Doften håller länge under dagen. Har kvar original förpackningen men inte prislapp. Kunden betalar för frakten.
Teriaq parfym från Lattafa - Endast testad, ett spray!
Nebras lattafa parfym  - Inspirad av billi eilish och aldrig använd
Lattafa eclaire parfym - Aldrig använd
Lattafa Victoria parfym
Lattafa Victoria parfym - 0 Lattafa Victoria parfym - 1

Lattafa Victoria parfym

Storlek: 100ml
Kategori: Parfym
Märke: Lattafa
Färg: Guld
Skick: Nytt skick

380 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Lattafa Victoria parfym i en unik, rund guldig flaska med vågformade kanter och ett blåmarmorerat motiv på framsidan. Flaskan har eleganta detaljer och lock med mönster. Perfekt för dig som gillar lyxig design och orientaliska dofter.

Devani JM
Devani JM
(8)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Parfym
Visa alla
Kayali Yum Boujee Marshmallow 100ml - Kayali Yum Boujee Marshmallow Intense är en Eau de Parfum på 100 ml, tillverkad i Frankrike. Doftnoter inkluderar fresia, jordgubb, rosa marshmallow, krämig kokos, vispad vanilj och rosa mysk. Perfekt för dig som vill sticka ut med en unik och söt signaturdoft. Kvitto medföljer.
Victoria secret bare vanilla mist  - En parfym mist från Victoria secret i doften bare vanilla , jätte god vanilj doft 🍦🍨.  Använd ca 90% av flaskan <3
Carolina Herrera good girl blush - Säljer denna parfym från Carolina Herrera då den inte används. Väldigt sparsamt använd! Eftersom man inte kan se innehållet så kan jag inte säga exakt hur mycket som är kvar därav priset. Men skulle gissa på minst 80%
Layton Eau de Parfum 125ml - Upptäck Layton från Parfums de Marly – en exklusiv Eau de Parfum på 125 ml, tillverkad i Frankrike. Innehåller bl.a. alkohol denat, limonene, benzyl alcohol, linalool, coumarin, citral och geraniol. Snygg design och lyxig känsla för dig som vill sticka ut.
Bleu de Chanel Eau de parfum  - Stilren och ikonisk parfym från Chanel. Bleu de Chanel eau de parfum. 50 ml flaska och lite mer än hälften kvar. Används inte längre så säljer den nu. Nypris för 50 ml ungefär 1000kr mitt pris 300kr för 25-30 ml. Kontakta mig om du har frågor.
ESSNCE Sweet Cara EdP - ESSNCE Sweet Cara Eau de Parfum är en stilren parfym som passar dig som vill ha något unikt i din samling. Perfekt för dig som gillar minimalistisk design och vill sticka ut med en modern doft.
Essnce I Am Vanilla  - Se bilder för mängd.
Bleu de Chanel EdP 50ml - Stilren och ikonisk herrparfym från Chanel. Eau de Parfum-variant i smidig 50 ml flaska. Tillverkad i Frankrike. Perfekt för dig som vill ha en klassiker i samlingen. Har använt max 1 gång, alltså är det 49 ml kvar