Alla kategorier / Skönhet / Parfym
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Lattafa Victoria Parfym - Lattafa Victoria är en parfym med unik design och lyxig känsla. Perfekt för dig som vill sticka ut och addera en touch av elegans till din stil. Snygg flaska och exklusiv förpackning gör den till ett måste i samlingen.
Parfym Yara från Lattafa - Elegant parfymflaska i vitt med gyllene detaljer från Lattafa. Flaskan har en unik design med guldfärgade band och en dekorativ emblem. Perfekt för den som söker en lyxig doftupplevelse.
Khamrah Dukhan parfym från Lattafa - Khamrah Dukhan från Lattafa är en exklusiv parfym i en fyrkantig glasflaska med elegant mönstrad kork. Flaskan har en gradient från guld till mörkröd och ger ett lyxigt intryck. Märkets logga och namn syns tydligt på framsidan i guldtext.
Ny Victoria parfym från Lattafa - Snygg parfym från Lattafa i en elegant blå och vit förpackning med quiltad struktur på sidorna och gulddetaljer runt etiketten. Doften heter Victoria och boxen har ett modernt, lyxigt utseende som sticker ut i badrumshyllan.
Oud Mood parfym från Lattafa - Oud Mood från Lattafa är en lyxig parfym i en rektangulär glasflaska med guldigt lock. Flaskan är dekorerad med svarta band där det står 'Oud Mood' och har en elegant etikett framtill. Doften har orientaliska och träiga inslag, perfekt för dig som gillar unika och djupa parfymer.
Lattafa eclaire parfym - Aldrig använd
Teriaq parfym från Lattafa - Endast testad, ett spray!
Khamrah parfym från Lattafa - Khamrah från Lattafa är en elegant parfym i en genomskinlig, fyrkantig glasflaska med guldfärgad etikett och lock. Doftvätskan är bärnstensfärgad och flaskan har ett unikt mönster som ger en lyxig känsla.
Lattafa Victoria parfym
Lattafa Victoria parfym - 0 Lattafa Victoria parfym - 1

Lattafa Victoria parfym

Storlek: 100ml
Kategori: Parfym
Märke: Lattafa
Färg: Guld
Skick: Nytt skick

380 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Lattafa Victoria parfym i en unik, rund guldig flaska med vågformade kanter och ett blåmarmorerat motiv på framsidan. Flaskan har eleganta detaljer och lock med mönster. Perfekt för dig som gillar lyxig design och orientaliska dofter.

Devani JM
Devani JM
(8)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Versace dylan blush pink  - 100ml oanvänd nypris 1500kr
Dulcis swarovski ring - Ring från Swarovski helt nytt, den är orginal kvitto finns, köptes från Swarovski hemsida.
Love Frequency parfym Charlotte Tilbury - 100ml oanvänd parfym, nypris 1819kr. Kolla sista bilden för noter, priset kan diskuteras.
Billie Eilish No. 2 - I princip oanvänd, köptes för 845kr. Se sista bild för noter
Billie eilish Eau de Parfum - Den är knappt använd och köptes för ca 845kr. Se sista bilden för noter
Charlotte Tilbury More Sex  - Parfymen är inte använd, nypris ligger runt 1770kr. Priset kan diskuteras, se sista bilden för parfym noter
Liknande annonser
Visa alla