Alla kategorier / Skönhet / Parfym
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Vanilla Eau de Parfum 50ml - En stilren parfym med vaniljtema från Theodoros Kalotinis. Flaskan innehåller 50ml och passar perfekt för dig som vill ha något unikt och trendigt i din samling. Parfymen är oanvänd. Ny pris; 649kr.
Aurora Vanille Eau de Parfum - Aurora Vanille från ESSNCE är en vegansk parfym med toppnoter av havsbris och kryddiga noter, hjärtnoter av vanilla absolute och kashmir samt basnoter av tonkaböna, mysk och sandelträ. Svenskt företag och 15-20% parfymolja. Säljer pga va inte min typ av parfym
Kayali Vanilla | 28 Eau de Parfum - Kayali Vanilla | 28 är en lyxig parfym i en elegant, vit, åttakantig flaska med gulddetaljer. Doften har inslag av vaniljorkidé, tonkaböna, brun socker, amber woods och mysk. Perfekt för dig som älskar söta och varma dofter.
ESSNCE Vanilla Baby Eau de Parfum - Lite använd
Vanilla Eau de Parfum från Theodoros Kalotinis - Upptäck Vanilla Eau de Parfum, en lyxig doft med toppnoter av karamell, hjärtnoter av vanilj och basnoter av patchouli. Perfekt för dig som älskar söta och varma dofter. 50 ml, enbart testad.
Kayali Vanilla | 28 Eau de Parfum - Säljer denna mäktiga parfym som nyligen köptes av en annan användare här på Plick. Den har stått länge och därav mognat i färgen. Parfymen är för unisex, men jag säljer den för att den är för maskulin för min smak. Den är stark snarare än söt.
Brioche Vanille Eau de Parfum 100ml - Två parfymer från Lattafa! 100kr styck❣️
ESSNCE I Am Vanilla Eau de Parfum - En stilren parfym från ESSNCE med doften I Am Vanilla. Flaskan är cylindrisk i genomskinligt glas med svart matt kork och enkel vit etikett. Innehållet är gyllengult och flaskan har en modern, minimalistisk design som känns lyxig och trendig. Lite använd därav pris
LOVENOTES Vanilla Suede Eau de Parfum
LOVENOTES Vanilla Suede Eau de Parfum - 0 LOVENOTES Vanilla Suede Eau de Parfum - 1 LOVENOTES Vanilla Suede Eau de Parfum - 2

LOVENOTES Vanilla Suede Eau de Parfum

Storlek: 125 ml
Kategori: Parfym
Märke: Ariana Grande
Skick: Bra skick

400 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Ca 1 cm av använd produkt. En modern och sensuell parfym från Ariana Grandes LOVENOTES-kollektion. Doften har toppnoter av italiensk bergamott, hjärtnoter av sandelträ och rismjölk samt basnoter av vaniljböna och flytande mysk. Flaskan är genomskinlig med silverfärgad kork.

Bonnie Ahlström
Bonnie Ahlström
(2)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Topp i spets - Provad men oanvänd.
Liknande annonser
Visa alla