Alla kategorier / Skönhet / Parfym
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Taskeen Caramel Cascade parfym - Upptäck Taskeen Caramel Cascade från Paris Corner – en stilren parfym med modern design. Perfekt för dig som vill sticka ut och addera en lyxig touch till din doftsamling.
Sabrina Carpenter Caramel parfym - Trendig god gourmand parfym med doft av caramel/amber/vanilj. Endast 5-6 sprut.
Caramel Cascade från Paris Corner - Elegant parfymflaska i beige med gyllene detaljer från Paris Corner. Doften heter Caramel Cascade och kommer i en stilren förpackning med marmorliknande mönster i rosa och guld. Perfekt för den som älskar söta och lyxiga dofter.
Vanilla Caramel parfym - Vanilla Caramel Eau de parfym har en fräsch, söt och blommig doft. Toppnoter: Karamell, orchid, heliotrop. Mellannoter: Kumarin, honung, tropiska frukter. Basnot: Vanilj, vit mysk, sandelträ. Full flaska 100ml!
Sweet caramel Tubbees - Säljer parfymen Sweet Caramel från Tubbees (50 ml Eau de Parfum). Det är en söt gourmanddoft med toner av karamell, vanilj och kola, med mjuka inslag av sockervadd och mysk. Parfymen är i princip helt ny och endast sprayad en gång för att testas. Luktar som sol de Janeiro 71.
Sweet Tooth Caramel Dream parfym - Helt oöppnad parfym från Sabrina Carpenter. En riktigt söt och god doft för dig som vill lukta som ett bakverk!
ESSNCE Eau de Caramel parfym - ESSNCE Eau de Caramel är en parfym med söt karamell-doft. Endast testad så den e typ full, se bild 2
ESSNCE Eau de Caramel parfym - Testad några ggr. Parfymer i bakgrunden ingår ej
Taskeen Caramel Cascade parfym
Taskeen Caramel Cascade parfym - 0 Taskeen Caramel Cascade parfym - 1

Taskeen Caramel Cascade parfym

Storlek: 15 ml
Kategori: Parfym
Märke: Taskeen
Färg: Beige
Skick: Mycket bra skick

45 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Caramel Cascade från Taskeen är en parfym med krämig beige flaska och silverlock. Doften har toppnoter av kola och mjölk, hjärtnoter av tonkaböna och honung samt basnoter av vanilj och vit mysk. Förpackningen har ett elegant marmorliknande mönster.

Ari
Ari
(1)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Candelicious parfym från Risala - Candelicious parfym från Risala med en färgglad och lekfull design inspirerad av godis. Flaskan är röd med ett vitt lock och har ett etikettmotiv med klubbor och karameller. Förpackningen är lila och rosa med godismotiv och guldiga detaljer.
Date Caramel Eau de Parfum - Date Caramel Eau de Parfum från Paris Corner kommer i en lyxig brun flaska med räfflad yta och gulddetaljer. Doften har en söt och varm karaktär med inslag av karamell och dadlar. Perfekt för dig som gillar unika och gourmand-inspirerade parfymer.
Tartelette Citron parfym - Fräsch parfym med toppnoter av citron, ingefära och äpple. Mellannoter av jasmin, fresia och vita träslag samt basnoter av mysk, ceder och amber. Flaskan är ljusgul med en rund, frostad kork och har en söt, lekfull design.
White Tea & Ginger mist Bath & Body Works - Fräsch och blommig body mist från Bath & Body Works med doft av vitt te, ingefära, yuzu, bergamott och geranium. Flaskan är genomskinlig med blommigt motiv och har en praktisk sprayfunktion. Perfekt för dig som gillar lätta och fräscha dofter.
Vanilla Bean Noel mist Bath & Body Works - Vanilla Bean Noel Fine Fragrance Mist från Bath & Body Works. Doftnoter av vaniljstång, varm karamell, socker, vispad grädde och mysk. Grön och vit flaska med gulddetaljer och vintermotiv. Passar både kropp och hår.
Svarta solglasögon från Gucci - Stilrena svarta solglasögon från Gucci med klassisk rundad form. Kommer med originalfodral, putsduk och certifikat. Snygg och tidlös accessoar som lyfter vilken outfit som helst. Putsduken är väl använd
Liknande annonser
Visa alla