Alla kategorier / Skönhet / Parfym
Blixtrande parfymflaska EDP
Blixtrande parfymflaska EDP - 89 Blixtrande parfymflaska EDP - 90

Blixtrande parfymflaska EDP

Storlek: 150 ml
Kategori: Parfym
Märke: Bad Boy
Färg: Blå
Skick: Nytt skick

999 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en cool parfym i en unik flaska formad som en blixt. Flaskan är mörkblå och har en modern, stilren design. Perfekt för den som vill ha något annorlunda på hyllan. Parfymen håller länge på huden. 148/150 ml kvar därför säljer jag bara för 999kr. Kom privat för fler bilder

Konto1
Konto1
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
JPG La male le perfume - Köpte en parfym som inte riktigt var min typ och vill därför sälja den, flaskan är 200ml och rymmer ungefär 195ml kvar. Den är köpt på notino för 1800kr. Kan även tänka mig sänka priset vid snabb affär.
Liknande annonser
Visa alla